Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rugby: zaskakujące wyznanie Bowdena Barretta do All Blacks przed powrotem z Japonii

Kapitan bluesa Patrick Tuepolotto, skrzydłowy bluesa i pomocnik Rico Ewan w przegranym 29-6 drużynie z Crusaders.

Bjoden Barrett złożył zaskakujące wyznanie przed powrotem z wakacji w Japonii.

Barrett, który gra dla Santoriego Songliata w J-League, przyznał, że w zeszłym roku nie był najlepszym obrońcą Nowej Zelandii, mimo że przez większość sezonu nosił koszulkę nr 15.

29-latek powiedział, że „całkowicie” cieszy się grą w pierwszej piątce North i chciałby, aby koszulka nr 10 była jego, kiedy wróci do All-Blacks, co może doprowadzić do ekscytującej bitwy z Crusader. rozgrywający Richie Muonga na początku sezonu Międzynarodowy.

„Zawsze chciałem być pierwszym zespołem [but] Myślę, że to od 10 do 15 rzeczy, które były wyborem systemu ”- powiedział Barrett Stuff.

„Nie mam wątpliwości, że nie wyszedłem najlepiej i wyszedłem na 15. miejsce w All-Blacks, zwłaszcza z Jordim [Barrett] I Damon (Damien Mackenzie) w zeszłym roku.

„Ale sposób, w jaki chcieliśmy to zagrać, zrozumiałem i kupiłem.

„ Ale idąc naprzód, nic nie może ukryć faktu, że Damian, Jordi i Will [Jordan] Wszyscy grają w niesamowitą grę w rugby.

„ Ale niezależnie od tego, naprawdę dobrze się bawię, grając na 10. miejscu w Centauri.

„Dało mi to palące pragnienie bycia lepszym niż przedtem w mojej pierwszej koszuli Blax nr 10”.

Bioden Barrett w bitwie pod Suntory Songuliath.  Photo / Photosport
Bioden Barrett w bitwie pod Suntory Songuliath. Photo / Photosport

Mo’unga zdobył koszulkę numer 10 przez większość ostatnich dwóch lat dzięki swojej wytrwałości w Super Rugby, a ostatnio pomógł swojemu zespołowi zabezpieczyć kolejne ostateczne ubezpieczenie przed Chiefs w ciągu dwóch tygodni.

Podczas gdy All Blacks używali systemu „podwójnego rozgrywającego” – z Barrettem na pozycji bocznej obrońcy i mangą w pierwszej piątce – szeroko od 2019 roku, Barrett mówi, że postrzega siebie jako „Specjalistę nr 10”, aby iść do przodu wraz z Ianem Fosterem.

READ  Wszyscy czarni potwierdzeni w teście w Londynie przeciwko Anglii

Barrett jest również przekonany, że będzie mógł wrócić bezpośrednio do grupy All Blacks, gdy rozpocznie się sezon testowy, pomimo twierdzeń, że jego urlop mógłby Wykluczam go z wyboru „All Blacks”.

„W pełni się utrzymam” – powiedział Barrett. „Oczywiście mamy dwutygodniowy okres kwarantanny, podczas którego musimy utrzymywać poziom sprawności, a następnie dwa lub trzy tygodnie przed naszym pierwszym meczem, jeśli zostaniemy wybrani do drużyny All Blacks.

„Jest tam obóz, który został tam rzucony, zanim to się stało. Jestem pewien, że jeśli zostanę wybrany do tej nadchodzącej drużyny, trenując w środowisku All Black, mogę być tak intensywny jak mecz testowy”.

„Graliśmy tutaj dużo w rugby. Sprawność fizyczna nie będzie problemem”.