Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokaż mi pieniądze;  Jak chory system opieki zdrowotnej Kiwi zmusza pacjenta do wydawania dużych pieniędzy

Pokaż mi pieniądze; Jak chory system opieki zdrowotnej Kiwi zmusza pacjenta do wydawania dużych pieniędzy

Malcolm Mulholland wszystko wyjaśnił po tym, jak w zeszłym roku zdiagnozowano u niego raka prostaty.  Myśli, że żyje tylko dlatego, że miał pieniądze na prywatyzację.

David Unwin/The Post

Malcolm Mulholland wszystko wyjaśnił po tym, jak w zeszłym roku zdiagnozowano u niego raka prostaty. Myśli, że żyje tylko dlatego, że miał pieniądze na prywatyzację.

Wraz z rozwojem publicznego systemu opieki zdrowotnej rozwijają się ci, którzy mogą zwrócić się do sektora prywatnego, ale jak odkrywa Rachel Thomas, za pieniądze nie zawsze można kupić lepszą opiekę.

Zamach golfowy Malcolma Mulhollanda nie służy mu dobrze, być może dlatego, że rozmawia między dołkami.

Ale pomimo opłakiwania „brudnego strzału”, dzieli się swoją rozdzierającą serce rzeczywistością: Jedynym powodem, dla którego stoi tutaj, pozując z rodziną do zdjęcia na polu golfowym Rangitiki, jest śmierć jego żony, Wiki.

W zeszłym miesiącu znany obrońca otrzymał to wszystko po tym, jak rok temu zdiagnozowano u niego raka prostaty. Szukał prywatnego leczenia po tym, jak jego urolog powiedział mu, że nie ma gwarancji, że pojawi się w publicznym systemie opieki zdrowotnej w ciągu czterech miesięcy – ale leczenie prywatne kosztowało ponad 60 000 dolarów.

„W dziwny sposób, jedynym powodem, dla którego mogło się to wydarzyć, była śmierć Wiki i mogliśmy wykupić ubezpieczenie na życie”.

Udało mu się również zebrać 15 000 $ na Givealittle.

Wiki Mulholland i Malcolm Mulholland, kwiecień 2019. Wiki zmarła na raka piersi.

David Unwin/Personel

Wiki Mulholland i Malcolm Mulholland, kwiecień 2019. Wiki zmarła na raka piersi.

Mulholland nigdy nie miał ubezpieczenia zdrowotnego, ponieważ był zbyt zajęty opieką nad swoją żoną, która ma raka piersi, i opowiadaniem się za lepszą opieką zdrowotną. Ale nie chciał czekać w porządku publicznym.

Powiedziano mu, że jego rak jest bardzo agresywny.

„To najgorsze uczucie na świecie, zwłaszcza teraz, kiedy straciliśmy Wiki… Jestem teraz samotnym rodzicem. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest to, żeby twoje dzieci były sierotami”.

READ  Mało znane nadmorskie miasto na wyciągnięcie ręki Londynu

Wraz z rozwojem publicznego systemu opieki zdrowotnej ci, których było na to stać, szukali opieki prywatnej, co spowodowało, że więcej osób wykupiło ubezpieczenie zdrowotne.

Ale czy prywatność jest naprawdę lepsza? Przeczytaj całą historię już dziś Niedzielne czasy gwiazdI Połączony I w sklepach.