Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto spojrzenie na misje sługusów w Monster Hunter Rise: Sunbreak

Zdjęcie: Capcom

Powstanie łowców potworów: Wschód słońca, „ogromna ekspansja” gry, zbliża się bardziej niż kiedykolwiek. Ma on zostać dodany 30 czerwca, mnóstwo treści, a także nowe funkcje, z których jedną są zadania Obserwatorzy.

Ujawniona na cyfrowym wydarzeniu w grze na początku tego miesiąca, jest to pełna akcji bitwa dla jednego gracza z postaciami fabularnymi. Te postacie przyjdą i pomogą, każda z różnymi stylami walki; Będą nawet zachowywać się jak ludzie i na przykład jeździć na potworach. Innym sposobem na opowiadanie historii w grze będzie, poza misjami obserwatorów z postaciami z nowego Centrum Sunbreak (Elgado), będą także osoby z mieszkańcami Kamury z podstawowej gry, takie jak Hinoa i Minoto.

Oficjalne konto gry na Twitterze udostępniło teraz punkt kulminacyjny w akcji Follower Quests, pokazując, jak pomaga Dame Fiorayne (głównej postaci w dodatku).

AI wygląda solidnie, ponieważ wykorzystuje różne ruchy, aby osłabić potwora. Odpowiedzi na film wydają się mieszane, ponieważ niektórym nie podoba się nowa funkcja, ale jako opcjonalny zestaw pytań dla jednego gracza, wydaje nam się, że to fajny pomysł.

Sprawdź to i powiedz nam, co myślisz!

READ  Nowy telefon Sharp ma gigantyczny 1-calowy czujnik aparatu marki Leica