Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oglądaj: kamera samochodowa rejestruje wściekłą bójkę na drodze w korku – wiadomości

Grupa mężczyzn została przyłapana na aparacie rzucającym w siebie pięściami podczas porannego ruchu ulicznego w zachodnim Sydney.

Sygnatura czasowa i współrzędne w filmie opublikowanym w Internecie pokazują, że bójka miała miejsce na Old Windsor Road w Glenwood w Nowej Południowej Walii we wtorek rano.

Strajk o godzinie 7.43 był kulminacją sporu, który rozpoczął się kilometr wcześniej i skłonił kierowców do próby „biec po jezdni” – mówi kierowca, który udostępnił materiał filmowy.

„Windsor Street dziś rano (13 kwietnia, 21) wracam z pracy do domu”, powiedział osoba według grupy Dashcam Owners Australia na Facebooku, gdy opublikowano materiał filmowy z The Road of Fury.

Gniew zaczął się kilometr dalej. Alhambra Honda prawie kazała mi przenieść się w przeszłość, kiedy próbowali się nawzajem usunąć ”.

Film pokazuje Hondę i zygzak przez ruch uliczny, najwyraźniej ścigając się nawzajem.

W pewnym momencie urządzenie nagle się zatrzymuje, a osoba siedząca na siedzeniu pasażera otwiera drzwi, jakby próbowała wysiąść z samochodu.

Ale Honda jedzie dalej, dopóki oba samochody nie zatrzymają się na czerwonym świetle.

Gdy tylko samochody się zatrzymują, ktoś wyskakuje z siedzenia kierowcy Hondy i pędzi do samochodu. Podczas gdy osoba po stronie pasażera w ute próbuje otworzyć drzwi, inna osoba odwraca się od strony kierowcy i konfrontuje się z kierowcą Hondy.

Wydaje się, że próbuje uspokoić mężczyznę, ale kierowcy Hondy wciąż udaje się mieć kłopoty z pasażerem.

Ignorując zielone światła i ruch uliczny wokół nich, mężczyźni kłócą się, aż trójka wyskakuje z przejeżdżającej ciężarówki, by przerwać kłótnię.

Rzecznik policji Nowej Południowej Walii powiedział, że sprawa jest badana.

„Policja jest świadoma tej sprawy, która jest obecnie badana” – powiedział rozmówca.

READ  Wybuch epidemii Omicron Covid 19: Eksperci twierdzą, że mieszkańcy Auckland muszą otrzymać teraz szczepionkę przypominającą

„Na tym etapie nie ma innych dostępnych informacji”.

– News.com.au