Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Atrakcja: teraz możesz bezpłatnie zobaczyć niektóre z największych atrakcji Singapuru

Atrakcja: teraz możesz bezpłatnie zobaczyć niektóre z największych atrakcji Singapuru

Wizyta w Singapurze prawdopodobnie oznacza wyrwanie się z jego zapierających dech w piersiach wrażeń, od wylegiwania się przy największym na świecie basenie typu infinity edge w Marina Bay Sands, spacerów pod baldachimem struktur Supertree w Gardens by the Bay lub delektowania się krabem chili na targu straganiarzy.

Singapore Tourism Board chce pokazać inną stronę miasta-ogrodu, zapraszając międzynarodowych gości do bezpłatnego odkrywania nowych i „niezwykłych” atrakcji.

Program SingapoRewards, który będzie trwał do 2023 r., zaprasza kwalifikujących się gości krótkoterminowych do wyboru spośród 40 zajęć w czterech kategoriach. Atrakcje obejmują rejs po rzece w celu zwiedzania miasta na wyspie, zwiedzanie pierwszej mikro-destylarni w Singapurze, lokalną ceremonię parzenia herbaty oraz lekcje gotowania tradycyjnej medycyny chińskiej.

Nadal istnieją sposoby, aby poznać niektóre z najpopularniejszych atrakcji miasta bez płacenia ani grosza. Opcja Breakfast in the Wild pozwala gościom usiąść do śniadania w zoo w Singapurze, podczas gdy gatunki poruszają się po otwartym siedlisku lasu deszczowego.

Marina Bay Sands, Singapur.

123RF

Marina Bay Sands, Singapur.

Gdzie indziej, Hotel Jewel Connection przygląda się jednemu z najlepszych lotnisk na świecie, Night Cycle Experience oferuje spokojną przejażdżkę pedałami z przewodnikiem po zatoce Marina Bay, a Hawkerwalk bada pochodzenie popularnych przekąsek — w tym miodowych chipsów sachima i kalmarów — wśród ulicznych targowisk. odżywczy.

Podróżni mogą wybrać jedną aktywność, zakładając konto i meldując się w Singapurze. Rezerwacji SingapoRewards można dokonać w aplikacji VisitSingapore lub na dedykowanej stronie internetowej. być widzianym: singaporewards.visitsingapore.com/en/explore-experiences

READ  Stany Zjednoczone otwierają swoje granice dla międzynarodowych podróżników