Oceny zawodników Black Fires: Maya Rose jest najwyższa w półfinale Pucharu Świata w Rugby

Analityka: czarna paproć przez Finał Pucharu Świata w rugby po dramatycznym zwycięstwie 25-24 w półfinale z Francją.

Zrobili to na własnej skórze. A ja potrzebowałem spóźnionego rzutu karnego nietrafionego przez Francję Zapewnili sobie miejsce w decydującym meczu z Anglią, ale ich zwycięstwo pokazało, jak bardzo poprawili się w ciągu ostatniego roku.

tutaj Rzeczy Oceny graczy z natychmiastowej klasycznej gry.

Renée Holmes. Faul z rzutu karnego w 19. minucie dał Francuzom pole, które zamienili na pierwszą próbę meczu. Jednak jej sprytne użycie buta w drugiej połowie pomogło zmienić grę. Wymiana po 55 minutach 6,5

Stacy Fluehler. Strzeliła pierwszą próbę Czarnych Paproci, ale nie mogła rozpętać kolejnego meczu. Obrona pomocy była z Fitzpatrickiem na szczycie punktów. 7,5

Stacy Fluehler zdobywa punkty dla Black Ferns w Eden Park.

Ricky Wilson/Personel

Teresa Fitzpatrick. Trudna próba zawodnika numer 12 w drugiej połowie dała po raz pierwszy prowadzenie Czarnej Paproci. Po prostu nie popełnia błędów i był biegły w ingerencji. 8,5

Portia Woodman. Widział kilka okazji w kosmosie – ale za to należy pochwalić francuską obronę. Niebieska ściana była nieprzenikniona przez długi czas. Silny w obronie. 7,5

Ruahei Demant. semestr. Objął linię obrony na 10 minut przed przerwą i zapewnił piękne podanie, aby spróbować Flühlera. Cicha głowa pośród hałasu i ciśnienia. 8

READ  Trener Wellington Phoenix żąda lepszych wyników po nieudanej próbie Marianny Speckmeier

Kendra Coxedge. Kilka fajnych taktycznych kopnięć miało kluczowe znaczenie dla pragnienia Czarnej Paproci, by grać w szybkim tempie przy każdej okazji. Wygląda niechlujnie – ale chyba o to chodzi. 7

Liana Michael Toe. Oceniano, że utknął na linii w pierwszej kwarcie, ale powinno być blisko. 40 minut później został zastąpiony przez Simona Kennedy’ego z powodu kontuzji ręki. 6,5

Sarah Herney. Nie mogła powtórzyć swojego imponującego występu w ćwierćfinale przeciwko Walii w obliczu francuskiej obrony, ale miała rosnący wpływ w drugiej połowie. 7,5

Alana Bremner. Wpływ był ograniczony z piłką w ręku, ale numer 6 był jednym z najbardziej zajętych obrońców w Czarnych Paprociach. Co za jazda. 8.5

Maiakawanakaulani Roos wygrał jedną passę podczas półfinałów.

Andrzej Kornga

Maiakawanakaulani Ross. Potężny wślizg na numer 9 we Francji Pauline Bourdon uratował pewną próbę w pierwszych etapach – a to był dopiero początek jej wielkiego wieczoru. Roos był postacią Retallick w Pucharze Świata w rugby, grając pełne 80 minut w półfinale. 9

Chelsea Bremner. Ścisła piątka Czarnych Paproci ciężko pracowała, aby zrobić dziury w środku, ale często były odcinane, ponieważ Francuzi doprowadzili do krachu. Odniósł jednak kilka ważnych zwycięstw. 7,5

Zasada Amy. Byłem pod presją pierwszego scrum, aby kopnąć piłkę, ale grupa Black Ferns rosła w siłę z każdą minutą. Świetny obrót wokół parku – 66 min. 7,5

Georgia Ponsonby. Fantastyczny występ kurtyzany, której siła po obu stronach piłki była imponująca. 7

Miłość po kuli. Wysokie tempo pracy jest bliskie szczęścia, ponieważ Czarne Paprocie wybrały kilka typów – ale Francuzi wydawali się gotowi na taką taktykę. 48 minut później. 7

Rezerwy

Lukę Connora. Został wstrzyknięty przez ostatnie szalone pół godziny i dodał dużo wpływu dzięki dużej kampanii. 7,5

Kryształowy Murray. Kolumna Northland zademonstrowała kombinację swoich rozmiarów i sportowych osiągów w mocnym drugim uderzeniu. 8

READ  Małyszmania: Jak jeden człowiek sprawił, że snowboard stał się narodową obsesją w Polsce

Święty Pomidor. Weszła przez ostatnie 14 minut i zrobiła kilka dobrych jardów, ale nie trafiła w późny rzut karny potężnym wślizgiem, który mógł kosztować jej drużynę mecz. 6,5

Joanna Ngan-Woo. W ciągu ostatnich siedmiu minut. Niedostępne

Kennedy Simon. Współlider został wprowadzony w pierwszej połowie i natychmiast poprawił obecność czarnej paproci podczas zapadania się. 7

Ariana Bayler. nie dostałem. Niedostępne

Hazel Tepic. nie dostałem. Niedostępne

Aisha Leyte Ega. Został wprowadzony 25 minut wcześniej i miał silną obecność tuż pod lewą krawędzią. 6,5