Oceny piłkarzy All Blacks: Kto wyróżniał się przeciwko Tonga w teście otwarcia w 2021 roku?

Opinia: All Blacks rozpoczęli swój sezon zwycięstwem 102-0 nad Tongą w Auckland w sobotni wieczór.

Zawsze spodziewano się dużego ruchu jednokierunkowego, a było to już na najnowszym poligonie testowym Nowej Zelandii – Mt Smart Stadium.

Tutaj Rzeczy Wszystkie recenzje graczy Blacks pochodzą z wytycznych.

Damian Mackenzie: Punktacja rozpoczęła się minutowym końcem drugiej minuty w rzucie rożnym. Kurs został zmieniony wcześnie, aby umieścić but na piłce, a niektóre piękności zostały wysłane. Zawsze olśniewał, ale jako drugi rozgrywający pokazał kilka dobrych akcentów, choć z kilkoma nieporządnymi momentami w dystrybucji. 8

Czy Jordania: Zaczął jako pierwszy w czarnej koszulce i pokazał całą swoją klasę, stając się drugim graczem (wraz z Jeffem Wilsonem), który zakończył z pięcioma próbami dla AB (za rekordem sześciu Marka Ellisa). Silny pod wysoką piłką i rozdrabniający obronę Tonga na strzępy, z metr w górę, aby dopasować wysokość (150) i pokonując obrońców (siedmiu). Tylko plama z zeszytu była szokującą przepustką do Bridge w pobliżu prywatnej tryline. 10

Will Jordan zdobył pięć prób w ogromnym zwycięstwie nad Tongą na Mt Smart.

Hannah Peters / Getty Images

Rico Iwan: Nagle duży pomocnik, pomimo swojego drugiego startu próbnego. Dostawca gra głównie przed nagraniem na godzinę. 7

Królowa Tobaja: Przed nami wiele trudniejszych testów, ale mimo wszystko solidny debiut, z kilkoma markami niosącymi duże tarcie, ale także gra ostrych podań w jego 63. minucie.Dobry umysł z szybkim rzutem prowadzi również do próby. 8

Most Jerzego: Strzelił cztery gole przeciwko Tonga w 2019 roku, ale nie wygląda na to, żeby miał gola tutaj… dopóki nie przejdziesz obok syreny, która również przyniosła 100. Niedawne kłopoty z kontuzjami położył za sobą z siedmioma czystymi przerwami na jego haju i przypomnieniem jego szybkości i umiejętności, z wyjątkiem paskudnego kopnięcia przed słupki ze słabego podania Jordana. 9

READ  Super Rugby Pacific: Szefowie dają Moanie Pasifice wczesną pobudkę

Richie Munga: Miał swoją pierwszą okazję, by zaimponować koszulką nr 10 i cieszył się łatwą jazdą w ciągu 55 minut, w tym strzelił próbę ucieczki. Przesunął kilka konwersji szeroko z 7/11 z tee. 7

Brad Weber: Pierwszy start, około sześć lat po debiucie, był słodko-gorzki, z trzema próbami, ale potem został znokautowany w 55. minucie z powodu kontuzji. Pokaż linie wsparcia i szybkość jego marki. Czy może usunąć Perinarę z pozycji drugiego obrońcy? 8

Łukasza Jacobsona: Pokazał cały głód po nieobecności w zeszłym roku w swoim pierwszym debiucie w czarnej koszuli. Był natychmiast obecny z piłką w dłoni i pokazał swoje cudowne połączenie z grą. Zasłużona próba na początku drugiego zaklęcia. 9

Luke Jacobson był imponujący w swoim debiucie w czarnej koszulce.

Andrzej Koringa/Photosport

Dalton Babali: Super imponująca obsługa formatu. Łatwa próba w piątej minucie, potem świetny doskok na 25 metrów, by podwoić wynik. Był także tym, który zdenerwował Tongę w pierwszym 5-metrowym inningu. Został zastąpiony w 53 minuty. 8

Akira Ewan: Pozwoliło mu to być w najlepszym wydaniu, rzeźbiąc nieruchomości w szerokich kanałach, z 97 metrami więcej niż cokolwiek przede mną. Pracuj do końca, z postrzępioną piłką, która odstraszyła Tuipulotu. 9

Sam Whitelock: Dowódca rezerwy miał o dwa więcej czapek testowych niż cały Tongan 23, a ten może być najłatwiejszy. Przy pierwszej próbie pomógł Jacobsonowi wspiąć się na górę. Wykonaj 15 wysokich interwencji w grze, nie tracąc ich. 8

Scott Barrett: Pokazał, że jest przygotowany na rzeczy materialne z wieloma trudnymi rzeczami, ale potem szybko sięgnął po pigułkę, aby poprowadzić próbę Mo’ungi. Został zastąpiony w 63. minucie. 7

Angus Tavao: Będzie zadowolony ze swojej oferty po odwołaniu rok później. Dobre podbicie i zrzucenie w drugiej próbie Webbera, osiem wślizgów bez utraty rytmu. 7

Dane Colesa: Zapomnij o podwójnym rozgrywającym, a co z potrójnym rozgrywającym? 34-latek cieszył się z szansy na wędrowanie szeroko, był wszędzie, popisując się wszystkimi swoimi umiejętnościami, z wyjątkiem jednego potknięcia z rękami przy przerwie. 9

READ  Puchar Świata w Rugby: Springboks mogą spotkać się z zakazem flagi i hymnu w związku z kłótnią o przepisy antydopingowe

Karl Twinkoff: Niewiele dla wielkiego faceta, ale odniósł duże zwycięstwo w pobliżu własnej passy, ​​a potem sprintował trochę później, zanim w 47. minucie ustąpił miejsca do końca pierwszego rzędu. 6

Protektoraty

Asafo Omoa: Drugi spacer testowy dla ekscytującej możliwości. Jedna porządna runda i solidna obrona. 6

Jerzy Bauer: Pierwszym był mocny scrum, a następnie w swoim debiucie wszedł do akcji po obu stronach piłki w dobrym 33-minutowym epizodzie. Kind Hands doprowadziły do ​​trylogii Webera. 8

Tyrell Lomax: Przeciwko dwóm karnym w spokojnym okresie. Siedem interwencji bez chybienia. 5

Patryk Tuipuloto: W parku na kwadrans w końcu pomknęli, by spróbować spóźnić się o 40 metrów. 6

Ethan Blackader: Dobre oceny z pół godziny, którą spędził po raz pierwszy. Świetne podanie i podanie do koszykówki w przededniu piątej próby Jordana. Ciężka obrona, spóźniona kara. 7

Finał Christie: Do debiutu miał 25 minut przerwy i całą energię zebrał z kampanii Blues, wykonując kilka dobrych, długich podpór, a także mocno broniąc. 7

Bewden Barrett: Pierwszy raz od pięciu lat zszedł z ławki AB, po powrocie z sezonu w Japonii. Został wprowadzony w 55. minucie i wykonał kilka dużych zagrań, w tym ładny rzut karny za próbę Rieko Ioane, a także solidną obronę, aby wygrać potężnymi kopnięciami. Kopnął jedną kroplę swoich dywersji. 8

Jordy Barrett: Pomóż odesłać Jordana, ale poza tym niewidzialny. Niedostępne