Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NTA 2023 – Gwiazda Made In Chelsea spaceruje po czerwonym dywanie w Crocsach, a Holly olśniewa liliową sukienką

NTA 2023 – Gwiazda Made In Chelsea spaceruje po czerwonym dywanie w Crocsach, a Holly olśniewa liliową sukienką

Ta fioletowa sukienka maxi ASOS pasowała do stylizacji Holly na czerwonym dywanie

Amy Dowden doprowadza fanów do szału

Amy Dowden, profesjonalistka programu Strictly Come Dancing, która obecnie przechodzi leczenie raka, otrzymała owację na stojąco, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie przed dzisiejszą galą.

Amy ogłosiła w maju ubiegłego roku, że zdiagnozowano u niej raka piersi, a później ujawniła, że ​​przeszła mastektomię. Gdy tancerka wkraczała do O2 Arena, fani krzyczeli „kochamy cię, Amy” i „jesteś inspiracją”.

Holly ujawnia swój wygląd, gdy Piers Morgan rzuca wyzwanie metrze

Holly ujawniła swoją kreację na wieczór, wyglądając jak zwykle w stylu glamour. Holly podpisała zdjęcie w fioletowej sukni bez ramiączek i powiedziała swoim obserwatorom na Instagramie: „NTA… chodźmy! Wszystkim nominowanym dziś wieczorem, życzę cieszenia się każdą chwilą… Dzięki @patsyoneillmakeup z użyciem @beautypie @danniiwhiteman i @danniiwhiteman @ cilerpeksah_hairstylist Abym promieniała… Kocham Cię!!!! #hwstyle‍ sukienka @suzanneneville Biżuteria @mappinandwebb torba @emmylondonofficial @officialntas.

Tymczasem były prezenter Good Morning Britain, Piers Morgan, udaje się do O2 Arena w Londynie środkami transportu publicznego, a prezenter TalkTV kilka minut wcześniej udostępnił swoje zdjęcie w metrze na Twitterze. „W drodze do @OfficialNTAs – mój pierwszy raz w metrze od ponad 30 lat. Nie odczuwa dreszczy…” powiedziała dzieląca gwiazda, ubrana w czarny krawat i garnitur, ściskająca butelkę wody.

Oświadczenie w stylu Sama Thompsona

Była gwiazda Made in Chelsea Sam Thompson wygłosiła dziś wieczorem odważne oświadczenie na czerwonym dywanie, gdy dwukrotna uczestniczka Celebs Go Dating założyła parę crocsów na imprezę z czarnym krawatem w londyńskiej O2 Arena.

READ  Cate Blanchett została oskarżona o „rujnowanie wakacji” w swoim eko-domu w Kornwalii

Sam, którego dziewczyną jest uczestniczka Strictly Come Dancing 2023, Zara McDermott, przed wejściem do środka miał na sobie parę maleńkich niebieskich crocsów do tradycyjnego czarnego garnituru i robił sobie selfie z fanami. Myślę, że zdecydowanie jednym ze sposobów na wejście do środka i zachęcenie ludzi do rozmowy jest wymiana butów na parę Crocsów.