Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Happy Valley: Sarah of Lancashire zdobywa National Television Awards

Happy Valley: Sarah of Lancashire zdobywa National Television Awards

 • Autorstwa Emmy Saunders
 • Reporter rozrywki

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

podpis pod zdjęciem,

Lancashire zagrał w trzech seriach Happy Valley

Dramat kryminalny BBC Happy Valley zdobył nagrodę dla najlepszego powracającego dramatu w konkursie National Television Awards, a jego gwiazda Sarah Lancashire została uhonorowana dwiema nagrodami.

Aktorka zdobyła tytuł najlepszego aktora dramatycznego oraz tegoroczną nagrodę Special Recognition Award, którą wręczył Sir Ian McKellen.

Lancashire wyglądała na przytłoczoną, kiedy podniosła tę ostatnią, podczas gdy tłum skandował jej imię.

„Miałem szczęście, że spędziłem życie zawodowe, wykonując pracę, którą kocham”.

Podziękowała „elementom umożliwiającym”, którym „nie należy się uznanie”, w tym swojej rodzinie, agentowi i „absolutnie istotnemu elementowi – wy jesteście publicznością. Bez Was to wszystko by się skończyło”.

Gwiazda Lancashire, James Norton, zdobyła nagrodę dla najlepszego aktora dramatycznego za rolę ciężko pracującej policjantki Catherine Cawood.

Nominowane są także Brenda Blethyn („Vera”), India Amartifue („Królowa Charlotte: Historia Bridgerton”) i Judy Parfitt („Zadzwoń do położnej”).

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

podpis pod zdjęciem,

Para ma obecnie rekordową liczbę zwycięstw w NTA

Duet Geordie, Ant i Dec, nie dostał się do nagrody Bruce Forsyth Entertainment Award — zagrali kilka koncertów (I’m a Celebrity… Get Me Out of Here! i Ant and Dec’s Saturday Night Takeaway), ale przegrali z Gogglebox.

Jednak utrzymali swoją rekordową passę, zdobywając tytuł najlepszego prezentera 22. rok z rzędu. Para stwierdziła, że ​​podczas składania dzwonu we wtorek wieczorem byli najbardziej zdenerwowani w swoim życiu.

Powiedziałeś: „Jesteśmy dwoma najszczęśliwszymi facetami w telewizji”.

Powiedziałeś: „Będziemy to robić tak długo, jak długo będziesz tego chciał”.

Inaczej było w przypadku burzliwego programu ITV „This Morning”, który od 12 lat miał dobrą passę w programach dziennych, na żywo i w magazynach tematycznych.

Serial wpadł w kłopoty w maju, kiedy Philip Scofield zrezygnował ze stanowiska po tym, jak przyznał się do kłamstwa na temat romansu z kolegą.

Został ponownie nominowany do nagrody dla najlepszego programu dziennego, ale został pokonany przez The Repair Shop.

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

podpis pod zdjęciem,

Danielle Harrold grała Lolę w EastEnders

Krajowe Nagrody Telewizyjne są nominowane i wybierane wyłącznie przez publiczność, więc oczy wszystkich zwrócone były na to, czy program zdobędzie tę nagrodę 13 rok z rzędu.

Nieżyjący już Paul O’Grady, który także pośmiertnie zdobył nagrodę za rzeczywistość rozrywkową, został uhonorowany za film Paul O’Grady: Z miłości do psów stacji ITV. Pracownicy Battersea Dogs Home i szczeniak Wiley odebrali nagrodę. Wiley przemawiał przez całe przemówienie, zatrzymując je w niektórych momentach, aby kibicować tłumowi.

Program Graham Norton Show zdobył nową nagrodę za wywiad telewizyjny, pokonując Piersa Morgana (który otrzymał kilka gwizdów od publiczności), Louisa Theroux oraz Chrisa i Rose Ramsey.

Danielle Harrold, która grała Lolę w EastEnders, zdobyła nagrodę dla najlepszego występu dramatycznego w serialu. Jej bohaterka odeszła na początku tego roku i zmarła na guza mózgu. Harold otrzymał nagrodę od innej gwiazdy EastEnders, Michelle Collins.

BBC One zdobyło także nagrodę dla najlepszego serialu dramatycznego.

Rzeczywiście, był to ogólnie dominujący występ BBC, która tego wieczoru zgarnęła 11 z 17 możliwych nagród.

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

podpis pod zdjęciem,

Lewis Capaldi przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych

Kolejną nową kategorię – Dokument autorski – wygrał Netflixowy film Lewis Capaldi: How I Feel Right Now, w którym gwiazda popu opowiada o swoim zdrowiu psychicznym. Gwiazda robi obecnie przerwę w koncertowaniu, aby chronić swoje zdrowie po zmaganiach podczas czerwcowego występu w Glastonbury.

Capaldi wysłał wiadomość wideo, w której podziękował publiczności za głos i pochwalił innych kandydatów. Powiedział, że zamierza wziąć udział w ceremonii, ale obecnie przebywa w Ameryce.

Strictly Come Dancing zgarnęło nagrodę dla najlepszego talent show, a klub 1% ITV, prowadzony przez komika Lee Macka, zdobył nagrodę dla najlepszego konkursu/teleturnieju.

Wśród innych zwycięzców znalazł się Bobby Brazier w kategorii Najlepszy Nowicjusz. Brazier gra Freddiego Slatera w EastEnders. „Nadal nie mam pojęcia, co robię” – zażartował.

Obsada Młodego Sheldona, który zdobył nagrodę dla najlepszej komedii, nie mógł uczestniczyć osobiście ze względu na trwający strajk aktorów w Stanach Zjednoczonych. Większość członków obsady w środę również nie mogła być obecna z tego samego powodu.

 • Nowy dramat – śr
 • Quiz o rzeczywistości – Zdrajcy
 • Autor filmu dokumentalnego – Lewis Capaldi: Jak się teraz czuję
 • Dramat powraca – Happy Valley
 • Quiz o rzeczywistości – Zdrajcy
 • Prezenter telewizyjny – Ty i grudzień
 • Reality Entertainment – Paul O’Grady: Z miłości do psów
 • Spektakl dramatyczny – Sarah Lancashire (Catherine Cawood) Happy Valley
 • Nagroda Bruce’a Forsytha Entertainment – ​​Gogglebox
 • Serial dramatyczny – EastEnders
 • Wywiad telewizyjny – The Graham Norton Show
 • Serial dramatyczny – Daniel Harold (Lola Pierce Brown) EastEnders
 • Konkurs/teleturniej – 1% Klubu
 • Wschodząca gwiazda – Bobby Brazier (Freddie Slater) EastEnders
 • An Nahar – warsztat naprawczy
 • Komedia – Młody Sheldon
 • Pokaz talentów – „Strictly Come Dancing”.
READ  Plakat FKA Twigs z Calvinem Kleinem został zakazany, ponieważ może spowodować poważne przestępstwo poprzez uprzedmiotowienie kobiet i przedstawienie piosenkarza jako „stereotypowego obiektu seksualnego”.