Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry „wysadził” balkon Buckingham z wywiadem

Mówi się, że książę Harry w dużej mierze przegapił swoje szanse na zdobycie miejsca na balkonie Pałacu Buckingham z okazji Jubileuszu Królowej w czerwcu dzięki kontrowersyjnemu i przeprowadzonemu w niewłaściwym czasie wywiadzie z Hodą Kotb z NBC News.

Książę Sussex i jego żona Meghan Markle podobno zarejestrowali miejsce na balkonie ze starszymi członkami rodziny królewskiej po potajemnej wizycie u królowej w kwietniu.

Jednak wkrótce po ich spotkaniu Harry usiadł z Hodą na ekskluzywny wywiad, który zakończył się na pierwszych stronach gazet w komentarzach na temat „ochrony” królowej, o której mówiono, że nie była dobra w rodzinie.

Cytowane przez Insiderów upał Magazyn powiedział, że książę Harry „niepokoił” swoją rodzinę swoimi komentarzami.

Nie tylko to, ale źródło twierdziło również, że zarówno Harry, jak i Meghan zostali zaproszeni na balkon, ale jego „kontrowersyjny i obraźliwy” wywiad oznaczał, że okazja została im odebrana.

Źródło powiedziało: „Wygląda na to, że po prostu wysadzili to ponownie, gdy Harry ucieka i przeprowadza kolejny kontrowersyjny wywiad. Wygląda na to, że nie mogą się powstrzymać”.

Źródło dodało: „Ale gdyby Harry i Meghan przybyli, z pewnością chcieliby mieć miejsce na balkonie, ponieważ to jest główne wydarzenie i potwierdziliby, że nadal są członkami rodziny królewskiej”.

Chociaż Harry i Meghan mogą już nie pojawiać się na balkonie Pałacu Buckingham, będą nadal odwiedzać Wielką Brytanię, aby świętować platynowy jubileusz królowej.

READ  Morderstwo Snootie Wild: Raper umiera w wieku 36 lat po postrzeleniu w szyję