Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Love Island potwierdza sezon All Stars 2024

Love Island potwierdza sezon All Stars 2024

Wyspa Miłości Ma powrócić na ekrany w przyszłym roku, ale tym razem powróci z nowym akcentem.

W 2024 roku w południowoafrykańskiej willi hitowy reality show będzie gospodarzem wydarzenia specjalnego wszystkie gwiazdy Sezon, w którym powraca wiele znanych twarzy.

Czy któremuś z byłych mieszkańców wyspy uda się w willi dostać drugą szansę na miłość?

Powiązany: Wyspa MiłościCzłonek Amy Hart ogłasza swoje zaręczyny i udostępnia zdjęcia z prezentacji

Wyspa miłości: Wszystkie gwiazdy Ma zostać wydany w ITV2 i ITVX na początku 2024 roku. Jednak nie ogłoszono jeszcze oficjalnej daty premiery.

Dyrektor kreatywny Lifted Entertainment, Mike Spencer, podzielił się w oświadczeniu swoim podekscytowaniem nadchodzącą produkcją.

„Plotki o tym krążyły już od jakiegoś czasu, ale z radością w końcu możemy potwierdzić, że to robimy Wyspa miłości: Wszystkie gwiazdy „Na początku przyszłego roku dla ITV2 i ITVX” – powiedział. „To będzie serial, który trzeba obejrzeć, ponieważ niektórzy z twoich ulubionych wyspiarzy z ostatnich lat wracają do swojej wspaniałej willi w Republice Południowej Afryki, aby ponownie „przeszczepić”, podczas gdy ich poszukiwania miłości trwają. Po prostu nie mogę się doczekać!”

ITV

Powiązany: Wyspa MiłościMillie Court wyjawia, że ​​po rozstaniu Liama ​​Reardona była na terapii

Dzieje się to tydzień po ogłoszeniu przez program nowego międzynarodowego programu. Gry Wyspa Miłości.

Gospodarz Maya Gama potwierdziła tę wiadomość fanom i była pod wrażeniem pokazu pawi, podczas którego byli wyspiarze z Wielkiej Brytanii, USA i Australii ponownie spotkają się w Villa Fiji.

Wyspa miłości 2023

ITV

Powiązany: Wyspa MiłościTanya i Shaq ogłaszają wielki „kolejny krok” w związku

Tymczasem obsada i ekipa Wyspa Miłości Mamy już powód do świętowania w tym tygodniu, ponieważ brytyjski program jest nominowany do nagrody National Television Award.

Program ITV2 był nominowany do nagrody Best Reality Wyścig dookoła świata, SAS: Kto się odważy, wygrywaI zdrajcy.

Ceremonia NTA odbędzie się we wtorek, 5 września.

READ  Prokuratorzy wycofali zarzuty w sprawie tekstów piosenek Hotel California

Wyspa Miłości Jest nadawany w ITV2 i nadawany w ITVX.

Portret głowy Emmy Tinson

Pełniący obowiązki redaktora wiadomości, cyfrowy szpieg
Emma jest doświadczoną dziennikarką wiadomości rozrywkowych, posiadającą akredytację NCTJ i dyplom z wyróżnieniem pierwszego stopnia w dziedzinie dziennikarstwa. Rozpoczynając karierę jako dziennikarka radiowa, głos Emmy można było usłyszeć w różnych stacjach radiowych w całej Wielkiej Brytanii, w tym w Absolute, Magic, BBC Three Counties Radio, LBC London News i nie tylko.
Później Emma specjalizowała się w wiadomościach związanych z rozrywką multimedialną, przeprowadzając wywiady z wieloma znanymi twarzami i wywiadami z takimi gwiazdami jak Edward Norton, Margot Robbie, Sir Michael Palin, Rick Astley i niezliczona ilość innych gwiazd opery mydlanej. Przez lata tworzył szereg angażujących treści informacyjnych dla takich marek jak 7Digital’s Entertainment News, Yahoo i Ekspres internetowyEmma wreszcie dołącza do Digital Spy w 2022 roku jako zastępca redaktora wiadomości. Chociaż w trakcie swojej kariery zebrała mnóstwo komplementów w wywiadach z celebrytami, najbardziej zapadającym w pamięć komplementem, jaki kiedykolwiek usłyszała Emma, ​​był ten, gdy gwiazda Gry o tron ​​powiedziała: „Twoje zęby są niesamowite!”

połączone