Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022 Late Mail, Wiadomości drużynowe z 3 tygodnia finałów, Zmiany w drużynach, Najnowsze aktualizacje drużyn i informacje o kontuzjach w meczach w tym tygodniu

Wszystkie spóźnione wiadomości i zaktualizowane wiadomości o drużynie dotyczące 3. tygodnia finałów 2022 NRL Telstra Premiership Series.

Późna poczta NRL: finały, tydzień 3

Cowboys vs Ells, piątek na Queensland Country Bank Stadium

Kowboje: Bez większych obaw o kontuzje i mając luksus siedzenia w półfinale w zeszłym tygodniu, North Queensland wymieniło tych samych 17 osób, które wykonały zadanie w pierwszym tygodniu play-offów przeciwko Sharks; Trener Todd Payten Potwierdzone w czwartek Że drużyna wybiegnie zgodnie z programem.

węgorze: Tom Obasek ma wątpliwości po doznaniu kontuzji ścięgna podkolanowego w zeszłym tygodniu, ale został wymieniony w centrach. Gdyby został wykluczony, Marata Neukur mógłby być człowiekiem, który przesunąłby się na środek, prawdopodobnie sprowadzając Makahisi Makatwę na bok po tym, jak został przeniesiony do 18. za Bryce’a Cartwrighta z ławki.

Panthers vs Rabbitos, sobota na stadionie Accor

lamparty: Nie ma obaw o kontuzję Panter po weekendzie, ale bez Tillana Maya, który został zawieszony w tym tygodniu. Charlie Steins przejdzie na bok jako jego zastępca, ale zamieni się stronami z Brianem Too – skrzydłowym Bluesa, który przesunie się z prawej krawędzi na lewą, gdzie weźmie udział Isaac Tago. Api Koroisau został powołany do gry z Mitchem Kennym w dniu meczu, tak jak w finale play-off przeciwko Węgorzom.

króliki: Płodny skrzydłowy Alex Johnston (mięśnie ud) i wioślarz obronny Jay Arrow (udo) zostali wybrani do gry, mimo że nie udało im się ukończyć półfinału przeciwko Sharks. Johnston powiedział we wtorek, że „dotknął i zdjął”, ale był przekonany, że zastąpi go w sobotę wieczorem. Weteran skrzydłowy Josh Mansour nie grał od ósmej rundy, ale jest na liście rezerwowej i może mieć szansę na powrót, jeśli Johnston się nie pojawi. Oczekuje się, że strzała (udo) będzie w grze.

READ  Krykiet: ostatnie tragiczne chwile Andrew Symondsa po katastrofie samolotu