Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tom Hardy nagle pojawia się w konkursie sztuk walki

Tom Hardy nagle pojawia się w konkursie sztuk walki

brytyjski aktor Tom Hardy W weekend niespodziewanie pojawił się na zawodach sztuk walki, które odbyły się w szkolnej sali gimnastycznej w Anglii.

45-letnia gwiazda Venom zdołała zachować nieco anonimowość swojej tożsamości, kiedy wszedł do Brazylijskiego Jiu-Jitsu Open 2022 pod swoim prawdziwym imieniem, Edward Hardy, Stróż wspomniany.

Udowadniając, że w prawdziwym życiu jest gwiazdą akcji, Hardy dał ostrą konkurencję wszystkim swoim przeciwnikom i ostatecznie zdobył Złotą Nagrodę.

„Wszyscy go rozpoznali, ale był bardzo skromny i cieszył się, że znalazł czas, aby ludzie zrobili z nim zdjęcia” – powiedział The Guardian rzecznik wydarzenia.

Czytaj więcej:
* Venom: Let There Be Carnage: dowód, że Andy Serkis jest idealnym managerem ringu
* Nastolatki z Invercargill tworzą drużynę Taekwondo NZ na Tahiti
* 10 wielkich pytań postawionych przez listę najlepiej zarabiających gwiazd filmowych w 2022 roku

Tom Hardy wziął udział w 2022 Brazilian Open Jiu-Jitsu Championship, które odbyły się w Anglii, zaskakując widzów.

przytrzymanie ekranu

Tom Hardy wziął udział w Mistrzostwach Brazylii Open Jiu-Jitsu 2022, które odbyły się w Anglii, co zaskoczyło widzów.

„Wzięcie udziału w naszym wydarzeniu było naprawdę przyjemnością”.

Weteran, przeciwnik półfinałowy, Danny Appleby, powiedział lokalnym mediom, że był zaskoczony, gdy na turnieju stanął twarzą w twarz z gwiazdą Mad Max: Fury Road.

„Uderzyła mnie skorupa”, powiedział Appleby. „Po prostu kazał mi zapomnieć i zrobić to, co normalnie robisz”. wiadomości na żywo.

Hardy, zapalony praktykujący jiu-jitsu, jest głównym ambasadorem REORG Brazylijska Fundacja Jiu-Jitsu Naucz się sztuk walki dla tych, którzy doznali poważnej i zmieniającej życie kontuzji lub cierpią na zespół stresu pourazowego i depresję.

W sierpniu wygrał nawet mistrzostwa REORG Open Jiu-Jitsu, które odbyły się w Wolverhampton w Anglii, których celem jest zbiórka pieniędzy dla personelu wojskowego, weteranów i pracowników służb ratunkowych.