Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: State of Origin, Queensland Maroons, Reece Walsh, AJ Brimson, Will Chambers, Hamiso Tabuai-Fidow, Game II select bids

Szanse na bordowy debiut Reese Walsh w Warriors wzrosną, jeśli AJ Brimson zostanie wykluczony z niedzielnego meczu Gold Coast z Manleyem, a o środkową pozycję zagrają Will Chambers z Cronoli i Hamisu Tabwai-Fido z North Queensland. Piątkowa noc.

Trener Queensland, Paul Green, nie omawiał zmian w Origin II z selekcjonerami Darrenem Lockerem, Billym Slaterem i Jane Miles, ale powiedział po wygranym 50:6 NSW w zeszłą środę, że Maroons raczej nie będą wybierać graczy pod chmurą kontuzji.

Brimson doznał kontuzji kolana w pierwszym meczu Origin Series i został nominowany na koszulkę numer 21 w niedzielnym meczu Gold Coast przeciwko Sea Eagles po tym, jak przegrał zeszłą sobotę w przegranej 35-34 z Sydney Roosters.


Tabuai-Fidow znajduje miejsce po lewej stronie

Jeśli Brimson nie zagra, to 18-letni Walsh prawdopodobnie zostanie poddany solidnemu badaniu pod kątem roli użytkowej na ławce po zaledwie siedmiu meczach NFL, odkąd dołączył do Warriors w połowie sezonu Broncos.

Gwiazda boczny obrońca Kalin Bunga, który początkowo został wybrany w koszulce Maroons nr 1, zanim wykluczono go z powodu kontuzji uda, został wybrany do powrotu przeciwko Warriors w sobotę i oczekuje się, że odzyska swoje miejsce w składzie Queensland, jeśli uda mu się osiągnąć przez grę bez szwanku.

Wybór Bunga umożliwiłby Valentine Holmesowi powrót do skrzydłowego, początkowo wybranego w Origin I w Townsville, z kolegą z drużyny Cowboys, Kyle’em Feldtem lub Xavierem Coatesem z Brisbane.


Starzy kumple działają: Hughes szuka lekarstwa

Oczekuje się również, że Kurt Capwell z Penrith przejdzie z hubów do wymiany na Origin II, ponieważ Maroons szukają sposobu na ograniczenie obrażeń od Toma Trbojevicia i Chambersa, Tabuai-Fidow lub Tom Opacic z Parramatta są jednymi z opcji, które mogą być brane pod uwagę.

Uważa się, że Obacic walczył o Origin I, ale bordowi zbieracze obawiali się, że Dane Gagai z South Sydney i Alex Johnston zdobyli po trzy próby na krawędzi, gdy on i Blake Ferguson bronili w weekend, zanim zespół został nazwany.

Chambers powrócił do NFL na zaledwie sześć tygodni po pobycie w japońskim związku rugby, ale były gwiazdor Melbourne Storm jest doświadczonym aktywistą, który grał w 13 Origins i jest znany ze swojej defensywy i umiejętności walki z przeciwnikami.

Jeden z najszybszych graczy NFL, Tabuai-Fidow, został w tym sezonie przeniesiony ze skrzydłowego do środka przez nowego trenera Cowboys Todda Paytena, który poparł 19-latka w walce o przejście do Origin.

„Chciałbym zobaczyć, jak dzieciak gra w Origin”, powiedział we wtorek Payten. „Myślę, że jest bardzo utalentowany”.

„Przez długi czas widzieliśmy, jak gracze są wrzucani na tę arenę Origin, zwłaszcza w Queensland, że wstają.


Każda próba rundy 14

„Istnieją pytania dotyczące braku doświadczenia Hammera jako ośrodka, czy otrzymał Pochodzenie Fizyczne… ale wiem, że gdyby miał okazję, by się podniósł i był niezwykle utalentowany.

„Krzyżuchy dzieciaka, musi dobrze sobie radzić w tym tygodniu i to mu pomoże.”

Trener Interim Sharks, Josh Hannay-Chambers, również poparł misję w Queensland po pokonaniu Penrith 19-18 w zeszły piątek wieczorem, ale 33-latek mówił o perspektywach wyboru.

„To świetna zabawa, biorąc pod uwagę, że przez długi czas nie grałem. Ale pod koniec dnia muszę nadal grać dobrą piłkę z Cronullą” – powiedział Chambers, który dołączył do Sharks w kwietniu. gra. Umowa roczna.


Ta rywalizacja nie zna granic

„Jak każdy zawodnik Queensland, chciałbym grać dla nich, ale najpierw muszę się martwić o dobrą piłkę. Jeśli tak się stanie, to nadejdzie, a jeśli nie, to nie.

„Gra bardzo się zmieniła, odkąd ostatnio w nią grałem i na początku miałem problemy, ale zaczynam się stawiać na nogi.

„Byłem po prostu podekscytowany, że znowu zagram w rugby League. Wyszedłem, myśląc, że trawa jest bardziej zielona, ​​ale zawsze wracam. Wyszedłem kilka razy i zawsze wracam tam, gdzie leży moje serce.

– Nie wiem, co przyniesie moja przyszłość, ale jeśli będę mógł przychodzić i grać dobrą piłkę z tygodnia na tydzień w Cronulla, sam się tym wszystkim zajmie.

Trener Warriors, Nathan Brown, wierzy, że Walsh będzie autentyczną gwiazdą na torze, ale po niedzielnej przegranej ze Stormem ostrzegł, że będzie za wcześnie, aby rzucić go na tor międzystanowy.

„Nie jest w niczyim interesie, aby 18-latek miał status pochodzenia, który grał pięć meczów NFL i nie grał w zeszłym roku z powodu [the] Koronawirus choroba [pandemic],” Powiedział.

„Nie podejmę tej decyzji.

„Może wyjść i zagrać dobrze – nie mówię, że nie będzie grał dobrze – ale z pewnością nie jest w niczyim interesie, aby Reese miał 18 lat w jego kraju pochodzenia, nie sądzę”.

READ  Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2021 | Główni indyjscy zapaśnicy odbywają miesięczną europejską trasę koncertową