Znakomity gol Schicka pokonuje Szkocję, Szwecję i Hiszpanię z remisem

Trwające Mistrzostwa Europy obejmują wszystkie najlepsze drużyny z całego kontynentu i są w drodze, aby wygrać upragniony letni turniej, który musiał zostać przełożony o rok z powodu trwającej pandemii. Pierwsza runda meczów dla kilku drużyn sprawiła, że ​​wagi ciężkie nadal zdobywały regulaminowe zwycięstwa, gdy patrzymy na wyniki Euro 2020 zeszłej nocy. Oto więcej o wynikach meczów Euro 2020 dla Hiszpanii, Szwecji, Polski i Słowacji.

Kto wczoraj wygrał Euro 2020? Elegancki gol sprawia, że ​​Czechy wyprzedzają Szkocję

Patrik Cech ukradł show i został mistrzem Czech w poniedziałek, gdy gwiazda Bayeru Leverkusen strzeliła bramki w każdej połowie, aby zapewnić gościom potężne zwycięstwo 2:0 ze Szkocją w meczu otwarcia turnieju. Czechy, które w pierwszej połowie prowadziły 1:0, świetnie radziły sobie z meczem, gdy w drugiej części meczu Szkocja wywalczyła sobie wyrównanie. Udało im się zdobyć dużo piłki i posiadania piłki, mając nadzieję na przebicie się przez przeciwników, ale mały błąd z ich strony powstrzymał ich, gdy Patrick Schick strzelił wspaniałego gola z pomocy, aby uzupełnić swoją klamrę i dać Czechom wspaniałego gola . Łatwa wygrana w Glasgow.

Wyniki Euro 2020: Hiszpania vs Szwecja

Podopieczni Luisa Enrique spotkali się ze Szwecją na mecz otwarcia Euro 2020 w poniedziałek. Były trener FC Barcelona postawił na 11 intrygujących zawodników pełnych ekscytujących talentów i doświadczonych graczy, gdy zwycięzcy Euro 2008 wyszli na boisko z zamiarem ponownego zdobycia tytułu. La Roja dobrze rozpoczął grę i zdominował mecz od samego początku, a hiszpańska drużyna trzymała piłkę i przez większość czasu prowadziła show.

Gwiazda RB Lipsk, Dani Olmo, szczególnie zabłysnął w poniedziałek i był kluczowym graczem w składzie Luisa Enrique, wykonując napastników i grożąc bramce Suendes. Jednak goście byli w stanie powstrzymać nerwy, gdy mecz zakończył się impasem. Piąty mecz grupowy był świadkiem podziału Hiszpanii i Szwecji o punkty w meczu, ponieważ obie drużyny chcą przejść od bezbramkowego remisu i rozpocząć przygotowania do kolejnych meczów odpowiednio z Polską i Słowacją.

READ  Zak Brown chce „rozluźnić” zasady dotyczące silników Supercars

Wyniki Euro 2020: Polska vs Słowacja

Wojciech Szczęsny rozpoczął mecz fatalnie, gdy gwiazda Juventusu strzeliła samobójczego gola w pierwszych 20 minutach meczu. Wcześnie przejąć prowadzenie Słowacji. Polakom udało się odzyskać bramkę, gdy Karol Linetti strzelił gola na początku drugiej połowy, by zakończyć mecz. Goście nadal w pełni korzystali z prezentu otrzymanego od ich polskich odpowiedników. Obrońca Interu Mediolan Skriniar strzelił obok Szcznego, aby zapewnić Słowacji niewielkie zwycięstwo i oddalić się z wszystkimi trzema punktami w drugim meczu grupy E. Dzisiaj.