Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Kraj pochodzenia, Queensland Marrons, jak prawdopodobnie ustawią się w linii

Po przeanalizowaniu liczb wszystkich dostępnych kandydatów w ciągu ostatnich trzech tygodni, a następnie uwzględnieniu nowych infekcji i zawieszeń, NRL.com Stats podsumował najlepszy możliwy zespół Maroons na otwierającym serię State of Origin 9 czerwca.

Wiele jest o chorym duecie Cameron Munster (Stopy) i Harry Grant (Ścięgna podkolanowe), jako prostytutka prawdopodobnie byłaby dostępna, ale wydaje się coraz mniej prawdopodobne, że była ósmą i ósmą dziewczyną.

Trener Storm Craig Bellamy powiedział, że Grant cierpi z powodu kontuzji, ale skarga Munstera pozostała i nie był w stanie określić, czy będzie w stanie założyć bordową.

Storm Forward rzucił w piątek więcej bełtów w biznes Queensland Feliz Kofossi Do niewykonania zobowiązania.

Kaufusi został poddany ekstradycji jako przestępstwo pierwszego stopnia z powodu incydentu z udziałem prostytutki Broncosa Jake’a Turpina w czwartek wieczorem i z powodu dwóch odmiennych poprzednich fauli w ciągu ostatnich dwóch lat, przegapi jeden mecz, niezależnie od tego, czy wcześniej przyznał się do winy. . Odwołanie się od zarzutu do wymiaru sprawiedliwości bezskutecznie.

Będzie mógł grać w Queensland tylko wtedy, gdy udowodni swoją niewinność w komisji.

Nieobecności komentatora Josh Babali I kontuzjowany Lindsay Collins Stworzył już kilka dziur w paczce.

Szeroko stosowany do bordowych armat Kalin Bunga Został zdyskwalifikowany z konfrontacji Newcastle z Manleyem z powodu ciągłej dolegliwości w pachwinie, więc będzie musiał również udowodnić swoją sprawność w obwodzie rep.

1. Kalin Bunga. Knights Ranger miał wątpliwości co do rasy zbliżonej, ale wrócił w tym tygodniu i musi tylko bezpiecznie przejść grę, aby zastąpić go w Origin I.

2. Xavier Coates. Biuletyn Broncosa z głową Storma spędza niesamowity rok w walczącej drużynie, a on był znakomity w swojej pierwszej serii w zeszłym roku, strzelając gole w obu meczach.

3. Dane Gagai. Ostatnie trzy tygodnie nie były idealne dla Rabbitohs, ale rodowód Gagai nie budzi wątpliwości. Podczas gdy jego najlepsze dzieło pojawiło się na scenie, jego kraj potrzebuje go w tym roku w centrum uwagi.

READ  Dlaczego New Zealand Cricket Club wolał Tima Southa od Toma Lathama jako kapitana testowego

4. AJ Brimson. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych typów, Brimson jest czymś nieznanym w centrach, ale bordowe nie są obce tymczasowym selekcjom w trzech czwartych i to jedyny jasny sposób na rozpoczęcie 13 dla olśniewających Titan, gdzieś tam, gdzie kasztan jest lekki.

5. Valentin Holmes. Niedawno uważany za najlepszego skrzydłowego na świecie, boczny obrońca Cowboys osiągnął ostatnio najwyższy poziom i jest łatwym wyborem dla jednego skrzydłowego Paula Greena.

6. Cameron Munster *. Istnieje duży znak zapytania dotyczący pentagramu Camerona Monstera, który doznał kontuzji stopy. Jego ostatni występ w Origin był podobny do Wally’ego Lewisa, a jego stan prawdopodobnie pozwoli mu jak najdłużej udowodnić swoją sprawność.

Ben Hunt był tam i robił to wszystko już wcześniej i gra dobrą piłkę nożną, nawet jeśli ostatnio ciężko jest odnieść zwycięstwo w Red V. Przyjdź, aby wziąć udział w DCE, jeśli Munster zostanie zdyskwalifikowany.

7. Dali Sherry Evans. Zwycięski kapitan Marrons miał ciężki pierwszy miesiąc w 2021 r., Ale jego zespół Sea Eagles ostatnio całkowicie zdominował DCE w swoim najlepszym wydaniu, po tym, jak również pokonał niespodziewane zwycięstwo w zeszłym roku.


Za kulisami z JT

8. Christian Welsh. Straty Josha Papalii i Lindsay Collins są kolosalne, ale Big Man Storm zapewnia, że ​​w maszynowni wciąż jest mnóstwo uderzeń, a jego rozładowany ładunek jest głównym punktem różnicy.

9. Red Mahoney. Mahoney i Harry Grant od lat bronią się nawzajem w popowych koszulkach, a Grant wkroczył na scenę Origin w zeszłym roku, ale ostatnio zmaga się z kontuzją ścięgna podkolanowego.

Grant nie będzie grał w piłkę nożną przez ponad miesiąc, kiedy rozpocznie się Origin I, chociaż prawdopodobnie będzie dostępny. Chociaż był to numer 9 w naszej pierwotnej analizie, brak sprawności meczowej oznacza, że ​​Mahoney – który w tym roku był najlepszy w swojej karierze i grał ogromne minuty tygodniowo – zaczyna jako suka.

READ  Egipska gwiazda squasha dziękuje trenerowi Paulowi Cole'owi po pokonaniu Kiwi na Mistrzostwach Świata

10. Tino Fa’asuamaleaui. Big Tino zawsze miał 17 lat, ale nieobecność Papalii i Collinsa skłoniła go na początku do roli wspierającej. Jego ognisty debiut w zeszłym roku był jednym z głównych tematów niespodziewanego zwycięstwa Maroons i wyglądu przygotowanego na scenę.


Ponieważ Origin nie jest nastawiony na zwycięstwo, jest wspierany przez konkurencję

11. Feliz Kofossi *. Jeden z tych graczy, którzy mają tendencję do pozostawania trochę poza zasięgiem radaru, ale zawsze wykonują swoją pracę, Back-Paddle Storm grał każdą minutę zeszłorocznej wygranej w serii i na pewno zostanie zatrzymany w tym roku, ale będzie musiał usunąć ładunek potknięcia. kwalifikować się do gry.

12. David Vivita. Zepsuty Tytan przegapił zeszłoroczne zwycięstwo w serii z powodu kontuzji, ale po prostu musi zostać wytypowany, to jego dominacja w NRL w tym roku. W tym tygodniu wraca z zawieszenia, aby zdetonować pajęczyny przed pierwszym meczem.

13. Jay Arrow. Pomimo tego, że w tym roku odpadł z ławki Południa, referencje Arrow początkowo nie budzą wątpliwości. Logiczny wybór koszuli numer 13 był jedynym logicznym wyborem dla numeru 13, gdy nadarzyła się taka okazja i przy kilku innych dostępnych pośrednikach.

14. Harry Grant. Jak wcześniej wspomniano, sprawność meczowa może budzić obawy, ale jego debiut na ławce w zeszłym roku pokazuje, jak bardzo wpłynął na ławkę po rozpoczęciu meczu.

15. Moeaki Fotuaika. Był w Marrons 17 jeszcze przed swoim imponującym występem przeciwko Canterbury w zeszłym tygodniu. Jego energia poza ławką powinna wiele dodać po stronie Greena.

16. Kurt Capwell. W zeszłym roku spisał się znakomicie zarówno w środkowym, jak iw tylnym rzędzie i nadal jest kandydatem na środkowe miejsce, jednak jego wszechstronność – może zakryć rondo, środkowego napastnika lub środkowego i może z powodzeniem wypełnić skrzydło – sprawia, że to idealny fotel dla rodziców do przodu.

READ  Miyata wygrywa pierwszy, Nojiri się rozbija

17. Jarrod Wallace. Coś rzucającego się na ostatnie miejsce z silną formą ataku Alasa w tym roku przyniosło mu ukłon w stronę takich osób jak Joe Ovahengau, Queen Hess, Corey Horsberg, Jayden Sawa i Josh Kerr.

18 mężczyzna. Ben Hunt. Niestety nie miał 17 lat, ale Hunt zaczyna pierwszą połowę, jeśli Munster nie pasuje do pierwszego meczu.

Zaloguj się, aby wygrać bilety Origin

Opowiedz nam w 25 lub mniej słowach o poprzedniej legendzie Origin, która przeniesie ją z powrotem do serii 2021, aby dzięki Hisense wygrać podwójną przepustkę do gry 1, 2 lub 3 tegorocznego stanu Ampol State of Origin! Kliknij tutaj, aby wejść