Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: kontrakt Adama Reynoldsa, Brisbane Bronco przygotowuje się do podpisania supergwiazdy South Sydney Rabbitz

Kapitan South Sydney, Adam Reynolds, ma podpisać trzyletnią umowę z Broncos jako pierwszy w historii klubu w historii Red Hill podpisujący kontrakt ze środkowym obrońcą.

NRL.com rozumie, że Reynolds nie podpisał jeszcze żadnej umowy po 2021 r. Po tym, jak ogłosił trzyletnie przetargi Sharks i Broncos.

Nie było komentarza ani klubu, ani South Sydney, ale rozumie się, że Reynolds jest bliski zaakceptowania warunków trzyletniej umowy Bronco o wartości około 750 000 dolarów rocznie.

Przed złożeniem jakiejkolwiek umowy z NRL należy również zdać końcowe badanie lekarskie przeprowadzone przez lekarzy z Brisbane.

Reynolds powiedział niektórym ze swoich kolegów z drużyny Rabbitohs, że oficjalnie opuści Redfern pod koniec sezonu, a South Sydney nie chce ustępować przez cały rok z pierwotnej oferty przedłużenia o jeden rok.

Jest gotów zakończyć swoją decyzję o zakończeniu swojej najdłuższej passy w sezonie po tym, jak Cronulla wyznaczył termin na środowy wieczór dla swojego własnego programu, który został zniesiony na początku tego tygodnia.

Brisbane i Cronola wstrzymali się od propozycji przyjmowania ofert na czteroletnie kadencje z Reynoldsem już 31 lipca.

Magiczne chwile: przybycie Papenhuyzena

Nazwany na cześć powrotu po urazie kciuka do Rabbitohs, przypadkowo vs. Sharks, w tę sobotę podczas Magic Round.

Oczekuje się, że podpisze kontrakt Broncos, który będzie obowiązywał do końca 2024 r., Podczas gdy on będzie w Brisbane w weekend.

Jego podpis jest bardzo potrzebny do odbudowy Kevina Waltersa dla klubu po przegranych ze słynnymi produktami Broncos Xavier Coates (Storm – 2022), Reese Walsh (Warriors), Tom Durden (Cowboys – 2022) i David Vivita (The Titans) ).

Za kulisami z JT

Patrząc na Alana Langera, Wally’ego Lewisa, Waltersa i Darrena Lockyera, którzy zdominowali prowadzenie przez pierwsze trzy dekady jako najlepsi twórcy gier w Brisbane, klub rzadko wchodził na rynek w poszukiwaniu elitarnego pomocnika w swojej historii.

READ  Siódemka gwiazda Tyla Nathan-Wong nazwała pierwsze przesłuchanie, gdy Czarne Paprocie witają kluczowych napastników

Jednak po upadku kampanii na świeże drewniane łyżki w zeszłym roku i bezprecedensowej reformie listy, Reynolds został uznany za najważniejszy priorytet w zeszłym miesiącu.

Kilkakrotnie rozmawiał z Waltersem i spotkał się z nowym dyrektorem generalnym Broncos, Dave’em Donaghy, w zeszłym tygodniu, kiedy podróżował do Sydney ze swoim trenerem.

Jego decyzja będzie miała duży wpływ na składy w obu klubach, ponieważ Cronulla wstrzymał liczne dyskusje o kontraktach, w tym półgwiazda Seana Johnsona, dopóki nie otrzymał odpowiedzi od Reynoldsa.