Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gadjzik dodaje Piotr Galus z Polski

Gadjzik dodaje Piotr Galus z Polski

West Lafayette w stanie Indiana. – trener tenisa męskiego w Bordeaux Pawła Jagdzyka Dodając kolejne zobowiązanie do już skumulowanej klasy rekrutacyjnej 2021, polski międzynarodowy Piotr Galus obiecał dołączyć do Boilermakers tej jesieni.

Klasa rekrutacyjna liczy teraz cztery lata, po zobowiązaniu pięciogwiazdkowej sieci rekrutacyjnej do tenisa wobec Gabriele Brancatelli, Rohana Sachdeva i Julena Morgana.

„Piotr to kolejny wspaniały dodatek do naszego programu” – powiedział Jagdzick. „Dynamiczny i silny zawodnik, Piotr ma duże doświadczenie w grze przeciwko niektórym z najlepszych wschodzących tenisistów na świecie. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak wywrze wpływ na jego przybycie do kampusu”.

Gallus przyjedzie do Stanów Zjednoczonych po długiej karierze w torze juniorów i spędzi czas na profesjonalnych turniejach. Szczecin, Polska, awansował do 1302 w światowych rankingach ITA Juniorów za 23-20 indywidualnymi rekordami na ITF i dwoma występami półfinałowymi.

Czas spędzony na zawodowym torze Gallusa doprowadził go do półfinału debla, a także do finału Pucharu Świata we Wrocławiu 2019 w Polsce. Wskoczył na 649 miejsce w rankingu ITF World Doubles i 1120 w ATP deblu. Jego kariera singlowa pozwoliła mu wygrać 20 zwycięstw i osiągnąć 1517 na świecie przez ITF

Podążaj za nami
Śledź zespół, aby zobaczyć najnowsze wyniki, statystyki i historie dotyczące męskiego tenisa Purdue Facebook (/ PurdueMensTennis)I Twitter (PurdueMTennis) I Instagram (PurdueMTennis).

READ  Lolesio przygotowuje się do występu w australijskim rugby