Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super Rugby: pomocnik Highlanders Aaron Smith naciska na the Reds: „ Właśnie wygrali wyścig ”

Aaron Smith zapalił lont do tego, co mogłoby być zaciętą konfrontacją między góralami a czerwonymi w piątek, odrzucając twierdzenie The Reds, że są zbyt słabi, jak normalne australijskie gry umysłowe, ale także kwestionując, czy mogą „wrócić” po wygranej w Super Rugby AU. Ostatni weekend.

Gracz The Reds, Fraser McWright, powiedział w tym tygodniu australijskim dziennikarzom, że the Reds byli „trochę słabsi” w oparciu o rynki zakładów ustalone przez bukmacherów, ale Smith nie miał tego argumentu przed starciem w Forsyth Bar.

„Z the Reds po prostu wygrali firmy, aby mogli żądać przegranego tak, jak chcą” – powiedział Smith. „Są najlepszym zespołem w Australii i przyjeżdżają tutaj.

„Grałem z wieloma australijskimi drużynami i mówią:„ Och, jesteśmy słabszymi ”, ale oni tak nie myślą.

Czytaj więcej:
* Super Rugby: Krzyżowcy po prostu nie mogli wycisnąć Owena Franksa zmierzającego do huraganów
* Historia australijskich drużyn w Super Rugby Trans-Tasman
* „ Fani kiwi nie rozumieją ”: Carl T Nana, były gwiazda All Blacks Sevens, mówi, że australijskie drużyny Super Rugby zaskoczą
* Super Rugby: „Musimy być lepsi”, mówi trener Highlanders po zarzutach napaści Shannon Friesel
* Super Rugby: Brak fabuły, mówią huragany, gdy Negani Laumab usuwa w Warata Journey
* Super rugby: Tony Brown mówi, że Highlanders mogą przenosić australijskie drużyny do firm za pośrednictwem Tasmana

„Nie przyjdą tutaj z myślą, że przegrają. To nie jest tylko sposób myślenia Australijczyka”.

The Reds trenowani przez Brada Thorne’a to duża fizyczna drużyna, która może walczyć przez 80 minut, a trener Smith & Highlanders Clark Dermode pochwalił wpływ Thorne’a na Queensland, stwierdzając, że stworzył drużynę na swoje podobieństwo.

Pokonali Brumbies w zeszłotygodniowym finale Super Rugby AU w związku z dominującym występem w zastraszaniu i odmawiając poddania się, więc muszą poddać się w meczu otwarcia konkursu Super Rugby Trans-Tasman.

READ  Triple Eight Atrakcja: Co musisz wiedzieć

„Wiemy o tym” – powiedział Smith. „Jeśli w jakikolwiek sposób nie docenisz Australijczyków, czy to na poziomie znakomitym, czy na poziomie testowym, ugryzą cię. Zatem to od nas zależy przygotowanie mentalne”.

The Reds mają w swoim składzie siedmiu Wallabies, a były gwiazdor Melbourne Storm Soliasi Vunivalu – który jest moim długo wyczekiwanym ojcem – został usunięty z ławki.

Zubożeni przez kontuzje górale, bez prawie tuzina starszych graczy, dostrzegają niebezpieczeństwo ze strony the Reds, ale także czują okazję, a Smith zastanawia się głośno, czy The Reds mogą znaleźć odpowiedni poziom intensywności po zwycięstwach w ostatni weekend i późniejszych uroczystościach.

„Może powrót do tego poziomu byłby dla nich naprawdę interesujący” – powiedział Smith.

„To jedna z najtrudniejszych rzeczy do zrobienia w sporcie, aby wrócić na właściwe tory. Nie chcę dawać im dużo paliwa, ale wiemy, jakie to trudne, i nienawidzę być w firmie i następnie idź i graj z zespołem, który wyjechał na dwutygodniowe wakacje. ”.

DANDEN, Nowa Zelandia - 12 maja: Aaron Smith z Highlanders patrzy na sesję treningową Trans Tasman Highlanders Super Rugby na stadionie Forsyth Barr 12 maja 2021 w Dunedin w Nowej Zelandii.  (Zdjęcie: Joe Alison / Getty Images)

Joe Allison / Getty Images

DANDEN, Nowa Zelandia – 12 maja: Aaron Smith z Highlanders patrzy na sesję treningową Trans Tasman Highlanders Super Rugby na stadionie Forsyth Barr 12 maja 2021 w Dunedin w Nowej Zelandii. (Zdjęcie: Joe Alison / Getty Images)

The Highlanders odeszli na bok, by podjąć fizyczne wyzwanie Czerwonych, witając z powrotem w wielkim zamku Pari Pari Parkinson, aby dodać trochę chrząknięcia do zestawu.

Dermode zauważył również, że pragnienie rozmiaru w kanałach zewnętrznych spowodowało, że Sam Gilbert został nazwany 105 kg z tyłu, przed Nihi Milner Scuder, Który był również niedostępny na początku tygodnia po śmierci wuja George’a Scuddera.

Regularne występy w walce z huraganem w ostatniej rundzie Super Rugby Aotearoa powinny również wyostrzyć psychikę Górali, a Smith powiedział, że mają zamiar wyciągnąć the Reds z ich stref komfortu.

READ  Carlos Ulberg odniósł imponujące zwycięstwo przez nokaut w pierwszej rundzie na gali UFC Fight Night w Charlotte

„Wiemy, że w tym tygodniu wiele rzeczy idzie dobrze” – powiedział Smith. „Muszą podróżować cały dzień, żeby się tu dostać.

Przybywają z Brisbane, a dzisiejsza temperatura wynosi 10 stopni [Wednesday].

– Musimy wykorzystać wszystkie te rzeczy i musimy to postawić na boisku i założyć. To dobry zespół, ale naprawdę musimy wykorzystać krótki tydzień, dla nich finałowy mecz i wielką kampanię.

„Mamy 10 dni wolnego. Musimy im pokazać pierwsze 20 rzeczy, na których się znajdujemy”.