Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze ustawienia sterowania w Call of Duty: Warzone

Ustalenie, które ustawienia są najlepsze dla odtwarzacza konsolowego, może być trudne Call of Duty: The War Zone. Wiele znaków w strefie działań wojennych Ich główne linki są dostępne Jednak aby je znaleźć, ustawienia konsoli są nieliczne.

Ustawienia konsoli dla Warzone i Żadnego innego wezwania do służby Gra może być dość skomplikowana. Powodem jest różnica między konsolami wirtualnymi używanymi z konsolami, a kontrolerami, które dają graczom więcej opcji ustawień przycisków.

Sterowniki rzeżuchy lub inne podobne opcje sterowania zwykle mają dodatkowe łopatki z tyłu, które można ustawić i dostosować. Będzie to wymagało od graczy majstrowania przy ustawieniach, które kochają podczas gry w Warzone.

Jednak w przypadku większości graczy korzystających z konsoli wirtualnej można zastosować niektóre podstawowe ustawienia, aby uzyskać najlepsze wrażenia.


Jakie są najlepsze ustawienia konsoli Call of Duty: Warzone?

Wybierając ustawienia konsoli dla Call of Duty: Warzone, pierwszym krokiem jest zazwyczaj wybranie układu prawego przycisku. Domyślny układ przycisków może być wygodny dla wielu graczy, ale niekoniecznie jest to najlepsza opcja.

Taktyka prawdopodobnie najlepiej pasuje do największej grupy graczy Warzone. Przycisk walki wręcz zmienia się na B / O, a zakręt staje się R3 / RS. Poruszanie się w grze Warzone wymaga dużo pochylania się i przesuwania, więc posiadanie gotowego przycisku, a jednocześnie możliwość celowania, to poważna zmiana w ustawieniach konsoli.

Bumper Jumper Tactical to kolejna świetna opcja dla graczy, którzy potrafią wczuć się w chwytanie konsoli. W tym układzie zakręt / poślizg ponownie staje się R3 / RS, ale skok staje się LB / L1. Kontrolujący gracze mogą jednocześnie skakać i strzelać, co świetnie sprawdza się przy rzutach z wyskoku.

Dalej są ustawienia strefy martwej i czułości. Strefa martwa dla kontrolerów Warzone powinna być ustawiona na 0. Im niższa wartość, tym szybszy czas reakcji podczas strzelania w grze.

READ  Trener Koenigsegga pokonuje Jesko przez 15 minut, po czym robi duże przyspieszenie

Z drugiej strony wrażliwość będzie bardziej subiektywna. Wybór 7-8 czułości drążka pionowego i poziomego może być dobrą wartością początkową dla wielu graczy. Liczbę można odpowiednio zwiększać i zmniejszać.

Dwa dodatkowe ustawienia, które będą miały znaczenie, to typ wspomagania celowania i typ krzywej reakcji celowania. W przypadku większości graczy standardowe opcje obu będą korzystne dla większości graczy. Spełnia środkowe ustawienia, do których gracze są przyzwyczajeni.

Jednak dynamiczna krzywa reakcji i precyzyjne wspomaganie celowania to świetne opcje dla doświadczonych graczy konsolowych Warzone.