Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uczniowie podpisują umowę i rozmawiają z astronautami NASA, ESA na orbicie

WaszyngtonI 17 maja 2021 r / PRNewswire / – Zorientowani w kosmosie studenci z całego kraju, którzy są niesłyszący, niewidomi, niedosłyszący i niedowidzący będą mieli w tym tygodniu wyjątkową okazję, aby nawiązać kontakt z astronautami na pokładzie Międzynarodowa Stacja Kosmiczna. Earth’s Call to Space będzie transmitowane na żywo o godz 10:40 ET środa19 maja w telewizji NASA i Aplikacja NASAI agencja stronie internetowej.

Astronauta NASA Shane Kimbro Astronauta z ESA (Europejskiej Agencji Kosmicznej), Thomas Pesquet, odpowie na nagrane wcześniej pytania wideo zebrane przez SciAccess, które pracują nad włączeniem niepełnosprawności do astronomii i STEM, oraz Uniwersytet Stanowy Ohio Zakład Astronomii. SciAccess, stan Ohio Nawiązaliśmy współpracę, aby stworzyć Zenith, program mentorski dla niewidomych uczniów szkół średnich z pasją do kosmosu.

Rzecznictwo ma na celu promowanie integracji w kosmosie i reklamowanie Mission: AstroAccess, najnowszego projektu SciAccess, który ma na celu utorować drogę niepełnosprawnym badaczom kosmosu. Uczeni, studenci i nauczyciele Zenith ze szkół obsługujących uczniów z całej Ameryki, którzy są głuchoniemych lub niewidomych, zadawali pytania na wezwanie.

Wydarzenie odbędzie się wirtualnie i będzie zawierało podpisy ASL i tłumaczenie CART. Media zainteresowane relacjonowaniem wydarzenia prosimy o kontakt Anna Voelker Pod numerem: 412-303-7317 lub [email protected].

Bezpośrednie połączenie uczniów z astronautami na pokładzie stacji kosmicznej zapewnia wyjątkowe i oryginalne doświadczenia mające na celu poprawę uczenia się uczniów, ich wyników i zainteresowania STEM. Astronauci mieszkający w kosmosie w laboratorium na orbicie komunikują się z Centrum Kontroli Misji NASA pod adresem Houston 24 godziny na dobę Sieć kosmiczna Śledzenie satelitów i przekazywanie danych.

Od ponad 20 lat astronauci mieszkają i nieprzerwanie pracują na stacji kosmicznej, testując technologie, wykonując badania naukowe i rozwijając umiejętności potrzebne do eksploracji z dala od Ziemi. Przez Program Artemis NASAAgencja przywróci astronautów na Księżyc, a ludzie ostatecznie zbadają Marsa. Inspirowanie kolejnego pokolenia odkrywców – pokolenia Artemidy – gwarantuje, że Ameryka pozostanie liderem w eksploracji i odkrywaniu kosmosu.

READ  DLC Pokémon Scarlet & Violet otrzyma nowego Polteageist: Poltchageist

Kontynuuj zwiedzanie Ameryki od Księżyca po Marsa pod adresem:

https://www.nasa.gov/topics/moon-to-mars

Obserwuj astronautów NASA w mediach społecznościowych pod adresem:

https://www.twitter.com/NASA_astronauts

Obejrzyj filmy i scenariusze lekcji przedstawiające badania na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej pod adresem:

https://www.nasa.gov/stemonstation

Źródło NASA

Powiązane linki

http://www.nasa.gov