Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Finite State zbiera 30 milionów dolarów serii B, aby zabezpieczyć połączony łańcuch dostaw sprzętu dla infrastruktury krytycznej i energii

Columbus, Ohio–() –stan ograniczonyLtd., wiodąca firma zajmująca się bezpieczeństwem urządzeń podłączonych, zebrała 30 milionów dolarów w ramach finansowania serii B. Wycieczkę poprowadziła Energize Ventures, do której dołączyły Schneider Electric Ventures i Merlin Ventures.

Luki w podłączonych urządzeniach są głównym problemem w łańcuchu dostaw, infrastrukturze krytycznej i produkcji. nowoczesny? Raport wykazał, że mniej niż połowa firm Byli w stanie wykryć, czy ich urządzenia IoT zostały naruszone. Z Oczekuje się, że do 2027 r. wielkość rynku IoT osiągnie 1,4 biliona dolarówFinite State planuje wykorzystać fundusze do szybkiego skalowania swojego opartego na danych podejścia do bezpieczeństwa łańcucha dostaw, aby sprostać wymaganiom rynku.

„Ponieważ dzisiejsze sektory energetyczne i przemysłowe dążą do poprawy łączności, surowe przepisy wymagają jednocześnie od właścicieli aktywów wykazania bezpieczeństwa ich urządzeń wbudowanych” – powiedział Juan Muldoon, partner w Energize Ventures. „Finite State to firma definiująca klasę, która zabezpiecza infrastrukturę krytyczną w energetyce i przemyśle, zapewniając jasny obraz luk w zabezpieczeniach w całym łańcuchu dostaw”.

Ostatnie zarządzenie prezydenta Bidena w sprawie cyberbezpieczeństwa przyniosło nową świadomość stanu bezpieczeństwa infrastruktury i zwróciło uwagę nowych inwestorów na stan ograniczony. Energize Ventures docenia kompleksowe podejście firmy do identyfikacji zagrożeń w łańcuchu dostaw i dogłębnego wglądu w luki w zabezpieczeniach, w połączeniu z dwudziestoletnim doświadczeniem zespołu w zakresie cyberbezpieczeństwa służącym społeczności Fortune 500 i amerykańskiej społeczności wywiadowczej.

„Wygodnie było nam połączyć się z Energize Ventures, które dał nam nasz stary klient, Schneider Electric”, powiedział Matt Wakehouse, dyrektor generalny Finite State, który założył firmę w 2017 roku. Mamy unikalny wgląd w zapotrzebowanie rynku, gdzie pasują nasze rozwiązania i jak możemy najlepiej pomóc sektorowi energetycznemu zapewnić bezpieczeństwo ich urządzeń. Propozycja wartości znacznie przekracza ich inwestycje kapitałowe.

Ponieważ coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że bezpieczeństwo produktów jest bezpośrednio związane z ich górnymi przychodami, Finite State odpowiednio się rozwinie. Firma będzie rozwijać swoje organizacje zajmujące się produktami, inżynierią, sprzedażą i marketingiem, a także dodać dodatkowych ekspertów ds. bezpieczeństwa producentów.

„Platforma Finite State zmienia bezpieczeństwo naszych produktów”, powiedział Klaus Jaikli, globalny szef bezpieczeństwa produktów w Schneider Electric. “Sektor energetyczny często nie ma pojęcia o złożonych łańcuchach dostaw związanych z podłączonymi urządzeniami. Stan skończony zapewnia kompleksowy i przejrzysty obraz podatności, który pomaga nam lepiej zrozumieć, zarządzać i łagodzić ryzyko.”

stan ograniczony Niedawno dodał do swojego zespołu wykonawczego trzech weteranów ds. bezpieczeństwa Aby przyspieszyć rozwój firmy, w tym Eric Greenwald, były urzędnik administracji Obamy, który pracował w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego, FBI i US Cyber ​​Command.

W swojej krótkiej historii Finite State stało się już celem inżynierów ze Środkowego Zachodu, którzy chcą robić postępy w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów cyberbezpieczeństwa. Inżynierowie ci znaleźli ekscytującą okazję do rozwoju w innowacyjnej kulturze w tej przestrzeni i Nadchodzą kolejne możliwości Dzięki tej nowej rundzie finansowania.

Wakehouse dodał: „W czasach, gdy firmy zmagają się z bezpieczeństwem produktów poprzez analizę sprzętu i oprogramowania układowego, firma Finite State stała się graczem numer jeden w rozwiązywaniu problemów związanych z bezpieczeństwem produktów”.

O Energize Ventures

Energize Ventures to wiodący globalny menedżer ds. inwestycji alternatywnych skoncentrowany na przyspieszeniu cyfrowej transformacji energetyki i zrównoważonego przemysłu. Założona w 2016 r. firma Energize sfinansowała dotychczas 16 firm i jest wspierana przez strategicznych i instytucjonalnych partnerów LP, w tym CDPQ, Invenergy, Schneider Electric, General Electric, Caterpillar i innych. Dysponując niezrównaną głębią i rozległością wiedzy branżowej i operacyjnej, Energize współpracuje ze swoimi spółkami portfelowymi, aby w pełni wykorzystać ich potencjał od wczesnego marketingu po wzrost i ogólny zasięg rynkowy. Więcej informacji o Energize Ventures znajdziesz na www.energize.vc.

O stanie ograniczonym

Misją Finite State jest ochrona sprzętu i systemów wbudowanych, które wspierają nasze współczesne życie, poprzez wskazywanie słabych punktów i zagrożeń w złożonym łańcuchu dostaw oprogramowania. Nasz zespół, mający doświadczenie w amerykańskiej społeczności wywiadowczej, ma wyjątkową perspektywę, aby móc zrozumieć zawiłości ukrytych zagrożeń w podłączonych urządzeniach. Finite State ma siedzibę w samym sercu Środkowego Zachodu w Columbus w stanie Ohio. po więcej informacji odwiedź www.finitestate.io.

READ  Google ogłasza narzędzia Android Auto, dzięki czemu CarPlay wygląda staro