Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szef Nintendo ostrzega przed potencjalnymi niedoborami w ekwipunku Switcha w tym roku

Nintendo Prezydent Shuntaro Furukawa ostrzegł przed potencjalnym niedoborem zapasów Przełącznik Nintendo W tym roku.

Furukawa podzielił się tą wiadomością podczas ekskluzywnego wywiadu z japońską gazetą, Nikki. w Tłumaczenie dostarczone przez VGCOkazało się, że Nintendo zabezpieczyło „materiały potrzebne do natychmiastowej produkcji przełączników półprzewodnikowych”.

Jednak Furukawa zauważył, że ze względu na wysoki popyt na Switcha w Japonii i innych krajach „istnieje potencjał niedoborów niektórych sprzedawców w przyszłości”. Furukawa dodał: „Trudno powiedzieć, jak sobie z tym poradzimy, ale w niektórych przypadkach możemy nie być w stanie odpowiednio przygotować się do zamówienia”.

Komentarze Furukawy nie powinny być zaskoczeniem, ponieważ w branży gier w ostatnich miesiącach odnotowano niedobory półprzewodników i komponentów układów graficznych z powodu trudności produkcyjnych spowodowanych trwającą pandemią koronawirusa.

Ostatni raport z Bloomberg W lutym wskazał, że niedobór półprzewodników może „pogorszyć się, zanim poprawi się w 2021 r.” I będzie trwał aż do Bożego Narodzenia jeszcze w tym roku.

Oprócz branży gier brak komponentów elektrycznych wpłynął również na produkcję innych towarów, w tym telefonów komórkowych, komputerów, a nawet samochodów. Pod koniec lutego prezydent USA Joe Biden Podpisanie zarządzenia o zbadaniu sprawy.

Dla każdego wyciągu od biały Dom, 100-dniowy przegląd „pomoże stworzyć bardziej elastyczne i bezpieczne łańcuchy dostaw towarów krytycznych i podstawowych”. Obecnie nie jest jasne, jak i kiedy zostanie rozwiązany niedobór komponentów elektrycznych.

W innych wiadomościach Nintendo pracownicy danych twierdzili, że Nintendo Switch ma kodek, który wskazuje na Obsługuje oryginalny dźwięk bluetooth. Podobno również wskazuje na istnienie Plotki na temat Switch Pro Z ekranem 4K.

Nintendo nie potwierdziło żadnego z roszczeń.

READ  Wideo: VGC opowiada o nowej rozgrywce Alan Wake 2