Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pogba i Neymar zostali podobno przypisani do Call of Duty: Modern Warfare 2 z planami Messiego

Neymar i Paul Pogba, będąc dwoma najlepszymi graczami w serii gier FIFA w ostatnich latach, będą teraz częścią uniwersum Call of Duty.

  • Gra została wydana 28 października
  • Oznacz popularną grę MW2 z 2009 roku
  • Neymar i Pogba to dwie grywalne postacie

co się stało? Seria Call of Duty pozostaje jedną z najpopularniejszych gier na całym świecie. Ich najnowsza wersja – Modern Warfare 2 – wypełni lukę między strzelankami FPS a grami sportowymi. Według ujawnionych zdjęć, dwóch najsłynniejszych piłkarzy na świecie – Neymar i Paul Pogba – to grywalne postacie w najnowszej produkcji serii Infinity Ward.większy obraz: Podczas gdy Neymar i Pogba są przedstawiani – jak widać powyżej – w zupełnie nowej grze, mogą nie być jedynymi piłkarzami, z których mogą korzystać gracze. Podobno Lionel Messi ma zostać dodany jako grywalna postać, która sprawi, że fani futbolu będą szaleć w Modern Warfare 2, kiedy w końcu zostanie dodany do gry.

Co wtedy dla piłkarzy odrabiających pracę domową? Jak dotąd ci trzej gracze są jedynymi, którzy wyciekli w ramach gry. Nie musi to jednak oznaczać, że Totem Nieskończoności nie doda kolejnych twoich ulubionych graczy w miarę postępów w grze.

READ  Instagram przywraca opcje kanałów za pomocą „Ulubionych” i „Obserwowanych”