Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zespół Astro Bot Dev Asobi uruchomił nową stronę internetową, uruchamiając najbardziej ambitną grę w historii

Astro Bot: Rescue Mission i deweloper Team Asobi w Astro’s Playroom uruchomili nową stronę internetową wraz z akcją, która pracuje nad „najambitniejszą grą do tej pory”.

Zespół Asobi, który sam w sobie jest nowo wydanym PlayStation Studio, podzielił się wiadomościami na temat Jego strona internetowa Na ŚwiergotStrona O nas zawiera więcej informacji na temat misji dewelopera i tego, nad czym obecnie pracuje.

Zespół Asobi napisał: „Jesteśmy nowym i dynamicznym PlayStation Studio z siedzibą w tętniącym życiem Tokio w Japonii. Tworzymy wysokiej jakości gry dla graczy w każdym wieku na PlayStation”. „Nasze ostatnie prace to ASTRO BOT: Rescue Mission na Playstation VR i ASTRO’S PLAYROOM na PlayStation 5. Obecnie ciężko pracujemy nad naszą najbardziej ambitną grą!”

Chociaż oficjalnie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat tego, czym będzie ta ambitna gra, obecne możliwości biznesowe dają nam małą wskazówkę, co może się dziać za zamkniętymi drzwiami w Tokio.

Na przykład oferta pracy dla strona projektanta gier Ujawnia, że ​​rolą tej osoby będzie „tworzenie różnych poziomów do gry akcji 3D, z których każdy oferuje świetny rytm i kreatywne sytuacje”.

Lista zadań dla artysta środowiska Wymaga kogoś, kto jest w stanie „skoncentrować się na realistycznych technikach instalacyjnych stosowanych w zabawnym stylu artystycznym”.

Inne oferty pracy dla Animator Może to dać nadzieję tym, którzy chcą kolejnej gry z udziałem Astro, ponieważ Team Asobi poszukuje artysty, który potrafi „animować szeroką gamę postaci z kreskówek, mechaniki, rekwizytów i pojazdów używanych w grze”.

Może jeszcze trochę potrwać, zanim dowiemy się dokładnie, nad czym pracuje zespół Asobi, ale te zwiastuny są absolutnie ekscytujące i dają nam wgląd w to, co studio zamierza stworzyć dla posiadaczy PS5 na całym świecie.

READ  Niesamowity pokaz! Cena Samsunga Galaxy A23 spada poniżej 10 tys

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.