Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyciekły zdjęcia Galaxy Watch 4 Classic z pierwszej ręki na temat nowego systemu operacyjnego smartwatcha Samsunga i Google

Zostało nam nieco ponad tydzień Z następnego wydarzenia Unpacked firmy Samsung, Jednak nowe zdjęcia z 91 telefonów komórkowych Być może ujawniło to nasze pierwsze osobiste spojrzenie na dwie rzeczy, które mogliśmy zobaczyć w programie: podobno Galaxy Watch 4 Classic i nowy system operacyjny smartwatch od Samsunga i Google.

Te dwa zdjęcia pochodzą z 91 telefonów komórkowych Wyświetl czarno-srebrne zegarki z zaokrąglonymi krawędziami, pasujące do wzoru widocznego na Sprawia, że ​​jest nieszczelny Tytuły na Androida i Szczegółowe GIF-y opublikowane przez znanego przeciekacza Evana Blassa w lipcu. Co chyba najważniejsze, zdjęcia przedstawiają nowy system operacyjny smartwatcha (Obecnie określany jako Wear) na rzeczywistym sprzęcie po raz pierwszy. Ale niestety nie ma wiele do zobaczenia – tylko ekran początkowej konfiguracji i ekran, który prosi użytkownika o ustawienie czasu.

Google i Samsung ogłosiły, że zintegrują przede wszystkim Wear OS i Tizen Na konferencji Google I/O w majuobiecująca poprawa żywotności baterii, szybsze ładowanie aplikacji, i więcej. A w maju Samsung podsunął nam pomysł Jak nowy system operacyjny będzie wyglądał na ich urządzeniach (Jeśli o mnie chodzi, brzmi to całkiem fajnie z tym, co firma ma do zaoferowania.)

Podczas gdy Samsung dokucza 11 sierpnia Unpacked Silna wskazówka w kierunku nowych fałdWcześniej firma ujawniła nowe inteligentne zegarki sierpień rozpakowany Wydarzenia, więc możliwe, że w przyszłym tygodniu zobaczymy nowy smartwatch. A na podstawie innych niedawnych przecieków Samsung może ogłosić w przeciwnym razie inteligentny zegarek, Oglądaj aktywny 4.

READ  Być może właśnie wyciekła data premiery nowego iPada Pro 2021