Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

H & Y REVORING Black Fog Filter zapewnia klasyczny wygląd, pasujący do każdego obiektywu

Firma z siedzibą w Hongkongu H&Y Zapowiedź nowej serii filtrów czarnej mgły zaprojektowanej do współpracy z obecnym wariantem”reanimacjaoraz systemy filtracji magnetycznej.

REVORING System, ogłoszony w lipcu 2020 roku i cieszący się powodzeniem motyw Kickstartera, Zostało to opisane przez betapiksel DL Kid Jako prosty i elegancki system pozwala fotografom korzystać z jednego systemu zamiast kupować zestaw pierścieni do oceny dla każdego rozmiaru obiektywu. Alternatywnie, REVORING jest dostępny w czterech rozmiarach, które obejmują prawie każdy istniejący rozmiar soczewek.

Filtr REVORING wykorzystuje system samorozciągających się, gwintowanych ostrzy, które nakładają się na siebie, aby zapobiec potencjalnemu wyciekowi światła po zamocowaniu na obiektywie. Te listwy cofające pozwalają użytkownikowi przymocować je do soczewek o różnych rozmiarach filtrów bez konieczności stosowania dodatkowych pierścieni montażowych. Te magnetyczne osłony są wykonane z wysokiej jakości aluminium architektonicznego z anodyzowanym wykończeniem, aby zachować lekką, a jednocześnie trwałą konstrukcję. Nakładane filtry magnetyczne są zaprojektowane do pracy bezpośrednio z istniejącymi systemami REVORING i mogą być mocowane bezpośrednio do stojaka, dzięki czemu nowe filtry można szybko i łatwo wymienić.

Te nowe filtry Black Mist wykorzystują tę samą technologię REVORING i są zaprojektowane tak, aby tłumić jasne obszary, lekko gładką skórę i zapewniać klasyczny, kinowy wygląd zarówno zdjęciom, jak i filmom.

Wygląda na to, że firma jest skierowana do twórców, którzy chcą nakręcić „filmową” scenerię bez konieczności spędzania dużo czasu na postprodukcji. H&Y twierdzi, że filtr Black Mist ma na celu dać senną podpowiedź zdjęciom, a zwłaszcza filmom, tworząc „pastelowy efekt” na całym obrazie. Firma twierdzi, że filtry zmiękczą twarde krawędzie w kadrze (szczególnie wokół źródeł światła, w których dodaje się delikatną poświatę), zachowując większość kontrastu w ciemniejszych obszarach. Celem tych filtrów jest dodanie klasycznego „filmu” poprzez wygładzenie ostrości i szczegółów uchwyconych w nowoczesnych aparatach cyfrowych HD.

READ  OnePlus Nord 2 5G wyposażony jest w MediaTek Dimensity 1200. chipset

Ze względu na efekt zmiękczania, firma twierdzi również, że każda osoba na zdjęciach skutecznie „wygładzi” swoją skórę, aby wygładzić przebarwienia i zmarszczki, argumentując, że dzięki temu filtry nadają się do projektów kosmetycznych i modowych, pomagając skrócić czas potrzebny na wyretuszować skórę fotografowanej osoby.

H&Y REVORING czarny filtr przeciwmgielny to połączenie adaptera REVORING Variable Step i filtrów czarnej mgły dostępnego w cenie od 109 do 119 USD, oraz Magnetyczny filtr z klipsem BlackMist Jest to nowy magnetyczny okrągły filtr czarnej mgły, który można dodać do systemów REVORING Variable Neutral Density (VND) i Circular Polarizer (CPL) dostępnych w cenie od 119 do 289 USD. Nowe systemy filtrów zaczną być dostarczane od sierpnia do września w dwóch rozmiarach (46-62 mm i 67-82 mm) i trzech klasach (0,125, 0,25, 0,5).