Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Miller otrzymał czerwoną kartkę w rozczarowującym dniu dla New Zealand Sevens

Nowa Zelandia otrzymała podwójny cios w Perth Sevens: drużynie mężczyzn nie udało się dotrzeć do ćwierćfinału pucharu po porażce z Fidżi w ostatnim meczu grupowym, a drużynie kobiet przegrano w ćwierćfinale pucharu z Australią pod wodzą Jorji Miller wysłany. Już po 43 sekundach.

Miller otrzymał czerwoną kartkę za uderzenie głową podczas próby ataku. Zespół Black Ferns Sevens objął prowadzenie po czerwonej kartce za podobne przewinienie australijskiego Maddisona Leviego, ale został ograny i przegrał 24-14.

Nowa Zelandia na krótko wyszła na prowadzenie po dwóch próbach Michaeli Blade, ale weteranki Charlotte Caslick i Dominic du Toit dośrodkowały i zapewniły zwycięstwo gospodarzom.

Siostra Levy'ego, Tegan, która w piątek otrzymała czerwoną kartkę po kolejnym czołowym zderzeniu, będzie dostępna w finale, jeśli Australia zakwalifikuje się do zawodów.

Mężczyźni stracili prowadzenie 14:0 na rzecz Fidżi w grze bilardowej i przegrali 21:14.

Kobiety pokonały Japonię, Irlandię i USA w meczach grupy C, po czym przegrały z gospodarzami. Dziś wieczorem o 20:01 zagrają z Francją w barażach o piąte i szóste miejsce. Jest mało prawdopodobne, że Miller będzie dostępny ze względu na potencjalny zakaz.

Turniej mężczyzn był bardziej rozczarowujący, przegrywając w meczach grupowych z Francją i Fidżi i pokonując jedynie Samoa.

W fazie play-off pokonali Kanadę 26:21, a o 16:08 ponownie zmierzą się z Samoa w dogrywce o dziewiąte i 10. miejsce.

Finałowa czwórka w zawodach pucharowych mężczyzn to Irlandia, Argentyna, Fidżi i Australia, natomiast Irlandia, Wielka Brytania, Australia i Stany Zjednoczone kontynuują rywalizację kobiet.

READ  Harry Grant, Australia, Kangur, Puchar Świata w Rugby, Brandon Smith, Kiwi, Mal Mininga, Anglia, Melbourne Storm