Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL All Stars 2024, Isaac Luke, Maori All Stars, Adam Blair, Souths Logan Magpies, George Luke,

Isaac Luke ma zamiar dokonać szokującego powrotu dla drużyny maoryskiej podczas przyszłomiesięcznego turnieju Harvey Norman NRL All Stars, podczas którego pojawi się na boisku w pierwszą rocznicę śmierci ojca.

Mimo że nie grała w NRL od 2020 roku, 36-letnia prostytutka właśnie zakończyła pełny okres przygotowawczy w drużynie Souths Logan z drużyny Queensland Cup, po czym wróciła z nimi pod koniec poprzedniego sezonu i wystąpiła w trzech meczach.

Luke właśnie wrócił do domu po tygodniu spędzonym na stanowisku asystenta trenera w drużynie Maori All Stars w lutym ubiegłego roku, kiedy odkrył, że jego ojciec, George,… Zmarł po tym błędzie stało się Podczas huraganu Gabriel w Nowej Zelandii.

Od tego czasu Luke zdecydował się dać seniorskiej piłce nożnej kolejną szansę, aby uhonorować George'a, a ostatnio utrzymuje regularny kontakt z nowym trenerem Maorysów, Adamem Blairem, w sprawie powrotu na wydarzenie w Townsville 16 lutego.

„Gdybym miał szansę, grałbym dla mojego taty. Mecz odbędzie się w dniu jego śmierci w zeszłym roku” – Luke powiedział NRL.com.


Wydarzyło się to tak szybko, ale pamiętam dzień, w którym zniknął, jakby to było zaledwie wczoraj, i z emocjonalnego punktu widzenia mocno mnie to uderzyło.Izaaka Locke’a

„Jestem jego drugą najstarszą córką i co tydzień rozmawiam z tatą, więc nie mogę tego mieć.

„Jeśli dostaniesz zielone światło [to play] Nie wiem, jak poradzę sobie z tą okazją… ale mam szczęście, że w ogóle o tym myślę.

„[Physically] „Dam sobie radę, przeszedłem okres przygotowawczy z Magpies (Souths Logan) i zrobiłem wszystko, co musiałem”.

Ten artykuł zawiera treści dostępne wyłącznie na NRL.com

Luke pochodzi z Ngāruahine iwi w południowym Taranaki, a wcześniej reprezentował Maorysów w latach 2020 i 2021, pod koniec kariery w NRL obejmującej 286 meczów.

READ  Wybuch i blokada Covid 19 Delta: All Blacks wzięli udział w intrygującym miejscu Covida, a następnie udali się do Perth na turniej rugby

Po rozegraniu u jego boku licznych testów dla Nowozelandczyków, a następnie dołączeniu do niego w Warriors i Maori All Stars, Blair wie lepiej niż większość, co Luke może zrobić dla drużyny.

„'Zastraszać' [Luke] Łączy graczy; „Wnosi dużo siły ze swojego doświadczenia i tego, czego dokonał w grze” – Blair powiedział NRL.com.

„To ktoś, kto nosi serce na dłoni i rozumie, co to znaczy być Maorysem i co to reprezentuje.

„Posiadanie kogoś takiego jak on na obozie, niezależnie od tego, czy jest to zawodnik, czy członek sztabu, jest bezcenne dla grupy.

Isaac Luke (po lewej) i Adam Blair witają się hongiem podczas turnieju Harvey Norman NRL All Stars 2020.
© NRL Obrazy

„On nigdy cię nie zawiedzie, ale będzie wiedział, czy jest gotowy, czy nie”.

Obserwując postępy Luke'a w okresie przygotowawczym, trener Souths Logan, Carmichael Hunt, wierzy, że były reprezentant Nowej Zelandii nadal ma wszystko, czego potrzeba, aby grać na elitarnym poziomie, mimo że w maju przyszłego roku będzie obchodził swoje 37. urodziny.

„Nie ma wątpliwości, że jeśli dostanie szansę, nadal będzie w stanie wykonywać pracę na tym poziomie” – powiedział Hunt dla NRL.com.

„Nie tracisz swoich umiejętności piłkarskich ani umiejętności myślenia o rozgrywkach, a Bully nadal wyróżnia naszą obronę na treningach; jest tak utalentowany, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o grę w piłkę.

„Jest w naprawdę dobrej formie… miał pełne przygotowania do sezonu i wygląda naprawdę dobrze”.

Obejrzyj największe święto kultury i pokaz dumy w NRL Harvey Norman All Stars. Zdobądź bilety Tutaj.