Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft twierdzi, że w marcu zakończy aktualizacje OneDrive dla Windows 7 i 8

Microsoft twierdzi, że użytkownicy OneDrive w systemie Windows, 7, 8 lub 8.1 nie będą mogli synchronizować swoich treści z chmurą od 1 marca 2022 r., Zgodnie z wpisem na blogu. Opublikuj na jej forum społeczności technicznej. OneDrive nie będzie już otrzymywać aktualizacji, jeśli działa w systemie, w którym nie zainstalowano systemu Windows 10 lub Windows 11.

Pliki będą nadal dostępne z aplikacji OneDrive bez względu na używaną wersję systemu Windows — nie będą już automatycznie przesyłane do chmury. Aby uniknąć problemów z OneDrive, firma Microsoft zaleca aktualizację do nowszej wersji systemu Windows przed marcem przyszłego roku. W przypadku systemów, które nie są w stanie uruchomić systemu Windows 10 lub Windows 11, Microsoft twierdzi, że użytkownicy mogą nadal tworzyć kopie zapasowe swoich plików, przesyłając je do aplikacji internetowej OneDrive.

Oprócz wyłączenia aktualizacji i możliwości synchronizacji, OneDrive w systemach Windows 7, 8 i 8.1 utraci wsparcie 1 stycznia. Według Microsoftu powodem zmiany jest „skoncentrowanie zasobów na nowych technologiach i systemach operacyjnych, zapewniających użytkownikom najnowsze i najbezpieczniejsze środowiska”.

koło życia Windows 8 zakończył się w 2016 roku, ponieważ firma Microsoft zakończyła podstawowe wsparcie dla Windows 8.1 w 2018 roku I Windows 7 w 2020 roku. Teraz, gdy Microsoft planuje Koniec wsparcia dla systemu Windows 10 w 2025 r.Być może nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do aktualizacji systemu Windows 11.

READ  Ekipa SpaceX udostępnia niesamowite ujęcie Ziemi na iPhonie