Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kluczowe specyfikacje i projekt Vivo V23e wyciekły przed premierą

Pełne specyfikacje Vivo V23e pojawiły się w Internecie zaledwie kilka dni po tym, jak w Internecie pojawiło się praktyczne wideo ze smartfona. Chińska firma technologiczna ma zamiar zaprezentować nowy smartfon z serii V o nazwie Vivo V23e. Jednak Vivo zachowało inne kluczowe szczegóły dotyczące nadchodzącego V23e, telefon był ostatnio przedmiotem wielu przecieków i spekulacji. w zeszłym miesiącu, a Raport Wskazał, że Vivo pracuje nad następcą serii V21 o nazwie seria Vivo V23 i będzie ona miała wiele wariantów.

Pełna specyfikacja Vivo V23e do góry nogami

Co więcej, raport ujawnia kilka kluczowych specyfikacji i szczegółów cenowych nadchodzącego smartfona Vivo V23e. Teraz więcej informacji o smartfonie Vivo V23e zostało ujawnionych na Vivo Vietnam Strona internetowa. Oprócz tego popularny przeciek Sudhanshu Ambhore udostępnił więcej informacji, które zostały zauważone na liście sprzedawców smartfonów V23e.

O Vivo V23e wspomniano na oficjalnej stronie bez żadnych informacji o specyfikacji telefonu. Daje nam jednak wgląd w wygląd zewnętrzny telefonu przed uruchomieniem. Wydaje się, że V23e przyjmuje bardzo smukłą konstrukcję. Jeśli chodzi o optykę, smartfon wydaje się mieć imponującą konfigurację aparatu z tyłu. Szczegóły podane na liście sprzedawcy wskazują, że Vivo V23e będzie wyposażony w 6,44-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+.

Ponadto na ekranie znajduje się otwór, w którym można umieścić przednią strzelankę z autofokusem 50 MP z przysłoną f / 2.0. Konfiguracja tylnego aparatu obejmuje aparat główny 64 MP z przysłoną f/1,79, ultraszerokokątny obiektyw 8 MP i aparat makro 2 MP. Pod maską telefon ma chipset Helio G96. Nie pokrywa się to z listą Geekbench, która pojawiła się wcześniej, która wskazywała, że ​​telefon będzie zasilany przez Helio A22 SoC.

READ  Google walczy z grzywną antymonopolową w wysokości 5 miliardów dolarów, twierdząc, że jego działania rzeczywiście pomogły konkurencji

Ceny, dostępność i inne kluczowe szczegóły

Ponadto telefon będzie dostarczany z 8 GB pamięci RAM i 12 GB pamięci wewnętrznej. Jest preinstalowany z systemem FunTouch OS 12, który jest oparty na systemie Android 11. Poza tym, zgodnie z listą, Vivo V23e będzie czerpał soki z baterii o pojemności 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania 44 W. Smartfon z dwiema kartami SIM oferuje również wiele opcji łączności. Obejmuje to GPS, USB-C, Bluetooth 5.2 i Wi-Fi 5.

Oprócz tego jest skaner linii papilarnych. Vivo V223e ma wymiary 160,87 x 74,28 x 7,36/7,41 mm i waży 172 gramy. Ponadto telefon będzie dostępny w opcjach kolorystycznych Dawn Melodies i Moonlight Dance. Vivo ujawni oficjalną cenę i dostępność smartfona V23e w dniu premiery. Jednak w oparciu o powyższe specyfikacje telefon prawdopodobnie będzie sprzedawany w cenie około 23 000 INR.