Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo walczy z wyciekami Pokmon Diamond i Pearl Switch • Eurogamer.net

Kopie detaliczne również wyciekły kilka tygodni wcześniej.

Nintendo spieszy się, aby usunąć materiał z niewydanej gry Pokémon Diamond and Pearl, najwyraźniej fizyczne kopie gry wyciekły na dzikie tygodnie przed oficjalną randką na ulicy.

Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl mają ukazać się 19 listopada. Pomimo odnowienia oryginalnych gier Nintendo DS, wciąż jest wiele w tych nowych wydaniach, które Nintendo trzymało w ścisłej tajemnicy.

Na przykład Pokédex, a także funkcje w trzecim wpisie dla Pokémon Platinum, są omawiane online. W rundach pojawiają się również spakowane kopie zdjęć i klipy wideo z gry.

Być może najbardziej szkodliwą rzeczą dla Nintendo jest to, że tak się stało jeszcze raz – Pomimo wspólnych wysiłków w przeszłości, aby powstrzymać wycieki Pokemonów.

W czerwcu br. Firma Pokémon osiągnęła ugodę w wysokości 300 000 USD z dwoma fanami, którzy ujawnili szczegóły dotyczące Pokémon Sword and Shield w 2019 roku. Każdy został poproszony o zapłacenie 150 000 $ odszkodowania.

W sieci pojawiły się również materiały z rozgrywki w Miecz i Tarcza z wczesnej wersji, która została przesłana do recenzji na zablokowanej stronie fanów. Krótko po premierze Nintendo i The Pokémon Company podjęły niezwykły krok Nazwij i ujawnij odpowiedzialną stronę internetowąStwierdził, że publikacja została na stałe wpisana na czarną listę.

Fani Pokémonów szykują się teraz do pełnego dataminu gry, ponieważ Nintendo robi wszystko najlepiej, jak potrafi.

Po wydaniu Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl seria powróci w styczniu dla Pokémon Legends Arceus. Jak wcześnie będzie ten wyciek?

READ  Wydarzenie 5-lecia Pokemon GO Rundown