Marata Newkor Sen Penn, NRL Judiciary, Jayden Okonpour, Warriors, sprzęt hip drop, Siosefa Talakai, Sharks, piwnica, Ben Cummins, Shane Flanagan

NRL rozprawił się z atakami biodrowymi, wydając bany dla trzech graczy podczas niedzielnych wydarzeń.

Najgorszy był kapitan Cronulla Dale Finucane, ponieważ egzekwowanie prawa Sharks odsunęło się na bok na trzy tygodnie z wczesnym przyznaniem się do winy za swój wysiłek w 75. minucie na Charnes Nicole Klokstad.

Drugi wioślarz Warriors, Marata Niokuri, obejrzy dwa mecze z wczesnym przyznaniem się do winy po tym, jak został kontrowersyjnie zabity przez Bunkera za wślizg biodrowy na centrum Sharks Siosifa Talakai.

A Jayden Okunbor z Bulldogs spędzi jeden mecz na trybunach po tym, jak w pierwszej połowie upuścił biodro na Jasona Tuamalolo.

Wszyscy trzej gracze mogą odwołać się od zakazu do sądu w NRL, ale jeśli ich odwołanie nie powiedzie się, grozi im dodatkowe zawieszenie.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 NRL Telstra Premiership na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Incydent Oconbore wzbudził wiele zdziwień, ponieważ sędzia Ben Cummins nie złapał upadku biodra – tylko po to, by Bunker wkroczył kilka zagrań później, gdy ruch przebył już 50 metrów w dół boiska.

Decyzja pozostawiła komentatorów Fox League, Shane’a Flanagana i Andrew Vossa, po tym, jak powtórki pokazały stosunkowo bezpośredni atak w 39. minucie.

„Dugout zrobił rewizję w biegu i znalazł spadek biodra podczas setu w Talakai, jak nam powiedziano. Voss powiedział.

Flanagan odpowiedział: „Ja też nie mogę tego znieść, ach, a teraz kosz grzechu”.

„Widziałeś rozmiar Talakai, jak zamierzasz zaatakować go od tyłu?”, Powiedział Foss.

„Nie sądzę, żeby próbował go zaatakować od tyłu. Naprawdę uderzył go w przód, a moc Talakai odepchnęła go na bok i nie miałem zamiaru upuścić pachwiny” – powiedział Flanagan.

Siosiua Taukeiaho Talakai atakuje napastnika Warriors Marata Neocuri.źródło: FOX SPORTS

Więcej wiadomości z NRL

READ  Nowa gwiazda NRL, T-ware, po swoim debiucie wykonuje haka z fanami

Wielkie hity: mistrzowie trio Broncos rozerwali Tygrysy na strzępy w „niesamowitym” niskim tempie

„HOPE WE BEAT THE BYE”: Sheens żartuje z okropnego sezonu Tygrysów

Potem Flanagan poszedł o krok dalej i powiedział, że nie powinien był nawet karać Nyukora.

„To był po prostu solidny bieg Talakay, odepchnął obrońcę na bok, nie ma celowego działania, aby obciążyć tył nogi, tak czasami wygląda futbol, ​​zwłaszcza z potężnym biegaczem, takim jak Talakay” powiedział. .

– To nie powinno być dla mnie karą.

Czas sprawdzić nocne życie Mudgee! | 01:16

WIELKIE WYNIKI: Ogromna reakcja Griffin’s Dragons, gdy Delfiny Bennetta stają w obliczu „katastrofy” połówek

„Jesteśmy lepsi niż to”: „wielki finał” Bennetta dla słabych delfinów

Big Hits: Youngsters odpowiada na krytykę, gdy Rycerze i Manley losują w tej sadze o 12 próbach Golden Point

Corey Parker zgodził się, że Neocore może uważać się za pechowca.

„To było w ogóle trudne wezwanie” – powiedział Parker – „próbował zatrzymać Siosefę Talakay, która jest bardzo silną biegaczką”.

„Nawiązał kontakt, odepchnął się na bok i pomyślał, że to upadek pachwiny. Nie rozumiem, gdzie powinien się udać w tej sytuacji, po prostu starał się jak najlepiej trzymać. ”

Kapitan Cronulla, Dale Finucane, został następnie przerwany atakiem z biodra w 75. minucie i był podejrzliwy, gdy Cummins nadepnął na niego.

„To jest (a) grzech bin”, powiedział Voss, „znak jest umieszczony w pierwszej połowie”.

„Broniłem Niukore i prawdopodobnie mogę przedstawić argumenty za Finucane.

Sean Johnson strzelił z rzutu karnego z 36 metrów w 80. minucie i wygrał mecz 32:30.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze wydarzenia i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!!