Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mamy datę premiery PS4 | Do tego daty na PS5, Xbox One i Series X / S.

Wśród nas wreszcie dochodzi do konsol. Gra pojawiła się na konsoli Nintendo Switch w grudniu 2020 roku, a kolejne wydania są już potwierdzone na PlayStation i Xbox.

Pierwotnie, Pomiędzy nami Gra była dostępna tylko na telefony komórkowe, od premiery iOS i Androida w czerwcu 2018 r. Następnie, w listopadzie 2018 r., Pojawiła się wersja na komputery osobiste, gdy gra dotarła do użytkowników korzystających z systemów Windows 10.

Klawiatury przez chwilę wydawały się wykluczone, ale ponowne pojawienie się „między nami” w 2020 roku – kiedy stało się to bardzo popularną opcją zamykania wydarzeń towarzyskich – wydaje się zaradzić tej sytuacji. Czytaj dalej, a powiemy Ci wszystko, co wiemy o datach premiery PS4 i Xbox.

Kiedy jest data premiery gry między nami na PS4?

Deweloperzy z Innersloth potwierdzili, że między nami pojawią się platformy PS4 i PS5 gdzieś w 2021 roku, chociaż dokładna data nie została jeszcze ogłoszona. Poniższy zwiastun ujawnia wiadomości, w których Ratchet i Clank wkraczają do świata między nami, aby uzyskać zabawny crossover! Z pewnością poinformujemy Cię, kiedy dokładna data zostanie potwierdzona.

Jaka jest data premiery gry między nami Xbox?

„Między nami dojdzie do Xbox Series X | S i Xbox One w 2021 roku” – tak głosi tytuł Oficjalny post na blogu Xbox Wire, Potwierdzając, że konsole Xbox również dołączą do imprezy „Między nami” jeszcze w tym roku. Ponownie, dokładna data nie została ogłoszona, ale z pewnością powiadomimy Cię, gdy to się zmieni.

Jeśli jesteś członkiem Xbox Game Pass na PCMożesz skontaktować się z nami teraz na wybranym przez siebie komputerze. Gra została dodana do wersji Game Pass z grudnia 2020 roku na PC, a poniższy tweet informował o nowościach.

Czytaj więcej:

READ  Xiaomi 11T, 11T Pro i 11 Lite 5G NE zostaną zaprezentowane na dzisiejszym globalnym wydarzeniu: jak oglądać i oczekiwane specyfikacje

Czy stanie między nami na innych platformach?

Pod koniec tego roku gra między nami będzie dostępna na PS4. PS5Xbox One, Xbox Xbox X./ S plus Nintendo Switch, iPhone, urządzenia z systemem Android i komputer z systemem Windows 10. Może to brzmieć jak całkowita dominacja na rynku, ale wciąż istnieje kilka innych platform, które deweloperzy Innersloth mogą wziąć pod uwagę.

Nie ma jeszcze informacji np. O tym, czy program „Between Us” trafi na Google Stadia. Platforma do strumieniowego przesyłania gier zawiera rosnącą bibliotekę gier, ale wśród nas nie jest to jeszcze jedna z nich.

Co więcej, jeśli posiadasz stary komputer Mac lub Macbook, być może zdałeś sobie już sprawę, że między nami nie jest dostępny na wybranym urządzeniu. Chociaż Apple ujawniło w zeszłym roku, że wersja iOS wśród nas może działać na wersjach Mac 2020, starsze modele komputerów Apple nie obsługują tej funkcji. Jeśli chcesz grać między nami na starym Macu, będziesz musiał uczestniczyć w emulatorach, aby obejść problem.

Na razie porty PlayStation i Xbox wydają się być priorytetowymi projektami dla zespołu stojącego za firmą między nami, ale z pewnością powiadomimy Cię, jeśli jakiekolwiek inne platformy zostaną potwierdzone.

Sprawdź poniżej niektóre z najlepszych ofert subskrypcji gier:

Odwiedziliśmy Harmonogram wydawania gier wideo Dla wszystkich nadchodzących gier na konsole. Skorzystaj z naszych osi, aby uzyskać więcej gry I Technika Biuletyn Informacyjny.

Szukasz czegoś do obejrzenia? Zobacz nasze program telewizyjny.