Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Huawei przedstawia nową gamę produktów mobilnych i urządzeń do noszenia „Super Slim, Super Selfie”.

Huawei przedstawia nową gamę produktów mobilnych i urządzeń do noszenia „Super Slim, Super Selfie”.

Meksyk, 22 marca 2024 r /PRNewswire/ — Grupa Huawei Consumer Business Group (CBG) zaprezentowała dziś najnowszą linię produktów „Super Slim, Super Selfie” pod nazwą serii Huawei Nova 12, słynącej z postępów w zakresie selfie i smukłych konstrukcji.

Premiera obejmuje także Huawei Band 9 i HUAWEI FreeLace Pro 2. Kampania premierowa odzwierciedla zaangażowanie Huawei w spełnianie estetycznych i technologicznych pragnień młodszych konsumentów.

Seria Huawei nova 12 uosabia harmonię stylu i technologii, oferując lekki telefon Huawei nova 12s o unikalnej fakturze płatków. HUAWEI nova 12s i HUAWEI nova 12 SE dziedziczą kultową i olśniewającą konstrukcję Star Orbit Ring, natomiast HUAWEI nova 12i idą o krok dalej dzięki pierścieniowi Super Star Orbit Ring.

Dostępna w żywych kolorach seria ma odzwierciedlać aktywnego i odważnego ducha dzisiejszej młodzieży.

Do smartfonów dołączone są Huawei FreeLace Pro 2 i HUAWEI Band 9, łączące funkcjonalność i elegancję. Słuchawki mają wygodny pałąk na szyję, który zapewnia wciągające wrażenia słuchowe przez cały dzień, a Huawei Band 9 oferuje stylowe paski zapewniające wygodę przez cały dzień, oba w różnych kolorach, które pasują do każdego stroju. W ofercie znajdują się także specjalne edycje Blue, obejmujące kompletne akcesoria do smartfonów z serii nova.

Pionierska w technologii aparatów do selfie seria Huawei nova 12 jest wyposażona w ultraszerokokątny aparat do selfie o rozdzielczości 60 MP w Huawei nova 12s, przesuwając granice dzięki zdjęciom grupowym w wysokiej rozdzielczości i oszałamiającym selfie krajobrazowym. Poza tym seria oferuje świetne możliwości tylnego aparatu, wspierane przez zaawansowane oprogramowanie fotograficzne.

Seria debiutuje z interfejsem użytkownika EMUI 14, poprawiającym komfort użytkowania poprzez zwiększone bezpieczeństwo, personalizację i wydajność. W EMUI 14 wprowadzono takie funkcje, jak podgląd na żywo aktywności aplikacji w czasie rzeczywistym na ekranie blokady oraz kompleksową kontrolę prywatności. Seria Huawei nova 12 jest zoptymalizowana pod kątem wytrzymałości dzięki dużym akumulatorom i szybkiemu ładowaniu, co ogranicza przestoje użytkowników.

Zarówno Huawei Band 9, jak i HUAWEI FreeLace Pro 2 charakteryzują się długim czasem pracy baterii i szybkim ładowaniem, dzięki czemu użytkownicy mogą pozostać w kontakcie bez konieczności częstego ładowania. W Huawei Band 9 debiutuje także technologia Huawei TruSleep™ 4.0, zapewniająca kompleksowe funkcje zarządzania snem na nadgarstku użytkownika.

Więcej informacji na temat dostępności można znaleźć na oficjalnej stronie Huawei. Huawei CBG obsługuje globalną publiczność różnorodną gamą produktów, wspieraną przez rozległą sieć badawczo-rozwojową, co podkreśla zaangażowanie Huawei w innowacje i satysfakcję konsumentów.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową: http://consumer.huawei.com

zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2367009/image_1.jpg

READ  Stacje Spotify są zamknięte