Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sztuczka Apple, aby nigdy więcej nie stracić drogiego Maca Pro

Najnowsze wydanie od Apple Mac Pro, Który został uruchomiony w grudniu 2019 r., Może kosztować ponad 53 000 USD. Jeśli zdecydujesz, że Twoim niezbędnym akcesorium jest umieszczenie stacji roboczej na kółkach, abyś mógł łatwo poruszać się po biurku, istnieje szansa, że ​​twój drogi komputer zniknie z pola widzenia i nigdy więcej go nie zobaczy, jak magiczny zestaw przełączników macOS.

Najnowsze urządzenia Apple nie tylko rozwiążą ten problem, ale także sprawią, że Twój Mac Pro stanie się rozmową miejską.

Odpowiedzią jest oczywiście AirTag. Firma Apple w końcu znalazła odpowiedni moment na opublikowanie swojego tagu geolokalizacyjnego w swoim najnowszym wydarzeniu „Spring Loaded”, ponieważ współpracuje z usługą „Find My”. Ze strony Apple:

AirTag to bardzo łatwy sposób na śledzenie swoich rzeczy. Jedną z nich przyczep do kluczy, a drugą włóż do plecaka. Dzięki temu są one widoczne na Twoim radarze w aplikacji Lokalizator, gdzie możesz także śledzić swoje urządzenia Apple i kontaktować się z przyjaciółmi i rodziną.

Jonathan Ruiz zadał pytanie na Twitterze… Czy poduszki powietrzne pasują do otworów w kołach Maca Pro jak felgi?

Tak, – odpowiedział Stephen Hackett, „Idealnie do nich pasuje”.

Nie sądzę, żeby to był zbieg okoliczności, prawda? Miło widzieć, że ktoś w dziale projektowym wciąż się poci przy najdrobniejszych szczegółach. Może ktoś w biurze ukrył swojego MacPro, gdy był jeszcze w fazie projektowania, a bohater naszych czasów postanowił upewnić się, że los nigdy nie spotka klienta Apple’a w przyszłości.

Pozdrawiam tę cichą kreatywność.

Jeden AirTag kosztuje 29 USD, ale jeśli chcesz, aby jeden na koło wyglądał elegancko, pakiet przywróci Ci 99 USD. Jestem pewien, że zgodzisz się, że jest to sprytny dodatek do Twoje koła kosztują 699 USD Na Macu Pro za 53 000 USD.

Przeczytaj więcej o pilnej aktualizacji zabezpieczeń systemu macOS …

READ  Premiera Across the Valley 6 kwietnia