Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ludzie w ruchu: Jacob dołącza do zespołu nieruchomości zarejestrowanych w Aberdeen Standard |  Aktualności

Ludzie w ruchu: Jacob dołącza do zespołu nieruchomości zarejestrowanych w Aberdeen Standard | Aktualności

JLLA hala czarterowa, Cushman & Wakefield, Investa, Aberdeen Standard Investments, Castleforge Partners, GCM Grosvenor, NorthCroft Capital, CBRE

Standardowe inwestycje AberdeenValerie Jacob Zarządzający funduszem został powołany do notowanego globalnego zespołu ds. nieruchomości. Jacob odpowiada za strategie giełdowe nieruchomości w Europie i Wielkiej Brytanii. Zapewnisz również wiedzę ekspercką w zakresie badań, identyfikując możliwości inwestycyjne na giełdzie nieruchomości w Europie i Wielkiej Brytanii. Valery będzie odpowiedzialny przed Svetlaną Gopri, szefową notowanych na giełdzie funduszy nieruchomości.

Partnerzy Castle Forge Firma inwestująca w nieruchomości z siedzibą w Londynie Iris Chao Fiorello Jako szef działu tworzenia kapitału i rozwiązań inwestycyjnych. Zhao-Fiorello z siedzibą w Nowym Jorku dołącza do Castleforge z globalnej firmy inwestycyjnej i doradczej GCM Grosvenor Tam, gdzie był MD, inwestycje private equity. Przed dołączeniem do GCM była partnerem w Custom Fund Investment Group, jednostce biznesowej Credit Suisse Group, która koncentruje się na niestandardowych rozwiązaniach dla rynku prywatnego i została przejęta przez GCM w 2014 roku. Zhao-Fiorello założył biuro Credit Suisse CFIG w Hongkongu, a pełniła funkcję członka założyciela W londyńskim biurze CFIG kierowała kilkoma sektorami inwestycyjnymi podczas swojej kadencji w Credit Suisse i GCM Grosvenor.

JLLAleksandra Gorońska Został mianowany Dyrektorem Działu Badań Mieszkaniowych w JLL Polska. Gawrońska będzie odpowiedzialna za rozwój usług, narzędzi i rozwiązań w zakresie analizy rynku mieszkaniowego, w tym tradycyjnego pierwotnego rynku mieszkaniowego oraz sektora mieszkaniowego. Pokierujesz zespołem ośmiu analityków odpowiedzialnych za monitorowanie pierwotnego rynku mieszkaniowego w całej Polsce oraz przygotowywanie raportów dla polskich i międzynarodowych deweloperów, właścicieli nieruchomości i funduszy inwestycyjnych, sektora publicznego oraz innych podmiotów związanych z rynkiem mieszkaniowym.

inwestycjaPiotr Menegazzo Awansowany na stanowisko dyrektora generalnego z obecnego stanowiska dyrektora ds. inwestycji. Menegazza zastępuje obecnego prezesa Jonathan Callahan, który wycofuje się po wewnętrznej i zewnętrznej rekrutacji kadry zarządzającej. Menegazzo powrócił do Investa w 2007 roku, po wcześniejszej pracy w firmie w latach 2002-2004. Przed objęciem obecnego stanowiska był dyrektorem funduszu inwestycyjnego na rynku nieruchomości komercyjnych.

READ  Wiadomości na żywo: EDF ostrzega 18,5 miliarda euro szkód spowodowanych awarią reaktora jądrowego

INREVMartin LemkeMD w AM Alpha, nowy prezes INREV. Lemke jest aktywnym członkiem INREV od jakiegoś czasu, przez pięć lat pełnił funkcję członka Rady Dyrektorów i był odchodzącym Prezesem INREV. ustępujący prezes zarządu, Marek Van CampSzef działu rynków prywatnych NN Group ustępuje po odbyciu maksymalnie dwóch trzyletnich kadencji. Michael Clark, Starszy Konsultant w Grupie Accord oraz Michael HornsbyPartner, EY Luxembourg, również spędził sześć pełnych lat w radzie dyrektorów i również ustępuje. Członkami Zarządu po raz pierwszy są: Alberto Ajazzi, Dyrektor wykonawczy, Ogólne Nieruchomości; Lucy Fletcher, MD, własność czwartorzędowa; John Ravoisin, partner i konsultant ds. recenzji, PwC Luxembourg i Rob Wilkinson, Dyrektor wykonawczy, AEW Europa.

CBREMarcus Sparhawk, były globalny dyrektor ds. nieruchomości w BlackRock CBRE Jako doradca i przewodniczący Rady Doradczej ds. Inwestycji Strategicznych. Sperber dołączy do nowo utworzonej roli w doradztwie inwestycyjnym, kierowanej przez Graeme Ruttera i część Capital Advisors. Sperber zrezygnował ze swojej roli w BlackRock w 2019 roku i niedawno wystartował Stolica NorthcroftFirma inwestująca w nieruchomości. Przed objęciem stanowiska Global Head of Real Estate w BlackRock Sperber był Head of Real Estate EMEA, a wcześniej był menedżerem portfela w BlackRock UK Real Estate Trust. Dołączył do Merrill Lynch Investment Managers w 2002 r., przed fuzją z BlackRock w 2006 r. Sperber został niedawno powołany do zarządów kanadyjskiej firmy deweloperskiej Cadillac Fairview i Fiera Real Estate Investments jako odpowiednio dyrektor niewykonawczy i niezależny.

hala czarterowaTika Hising Mianowany w nowo utworzonej roli dyrektora ds. strategii miejsca pracy dla platformy biurowej Charter Hall o wartości 23 miliardów dolarów. Skoncentrujesz się na identyfikowaniu i przewidywaniu globalnych trendów w miejscu pracy oraz innowacji dotyczących przyszłości pracy. Hessing dołącza do Charter Hall od Cushman & WakefieldPrzez sześć lat pracowała jako kierownik ds. geografii człowieka i strategii miejsca pracy.

READ  Atrakcyjny kowal z Shropshire na rynku za 35 000 funtów - i ma własną skrzynkę pocztową