Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Losowe: Japońskie gwiazdy podobno powiedziały „nie wspominając” o Palworld, aby uniknąć zniszczenia ich relacji z Pokemonami

Losowe: Japońskie gwiazdy podobno powiedziały „nie wspominając” o Palworld, aby uniknąć zniszczenia ich relacji z Pokemonami

Obraz: Kieszonkowa para

Gra o przetrwaniu i nocna sensacja Na świecie Teraz z sukcesem ugruntował swoją pozycję więcej 19 milionów Gracze na całym świecieale wydaje się, że nadal istnieją pewne obawy dotyczące tej nowej gry o potworach w ojczyźnie Pokemonów w Japonii.

Po tym, jak The Pokémon Company wydała w zeszłym tygodniu oficjalne oświadczenie na temat nowego tytułu z wczesnym dostępem, agencja talentów podobno poprosiła japońskich specjalistów z branży rozrywkowej o powstrzymanie się od wspominania Palworld „ze względu na” Pokémony i „potencjalną przyszłą współpracę” z The Pokémon. firma.

– podało źródło w agencji talentów Sport w Tokio Następujące (Dziękuję, VGC):

„Powiedzieliśmy naszemu talentowi, aby nie wspominał o Palworld w mediach społecznościowych ani publicznie. Zrobiono to ze względu na aspekt Pokemon jako agencji. Ta decyzja została podjęta w świetle potencjalnej przyszłej współpracy”.

W oświadczeniu Pokémon Company nie wspomniała ona bezpośrednio o nazwie gry, zamiast tego określiła Palworld jako „kolejną grę innej firmy wydaną w styczniu 2024 roku”. Zauważył również, że nie zezwolił na żadne wykorzystanie adresu IP Pokemona w tej konkretnej grze i zbada wszelkie naruszenia praw własności intelektualnej związanych z Pokemonami:

Nie udzieliliśmy żadnego pozwolenia na wykorzystanie własności intelektualnej lub zasobów Pokémon w tej grze. Zamierzamy zbadać i podjąć odpowiednie środki, aby zaradzić wszelkim aktom naruszenia praw własności intelektualnej związanych z Pokémonami.

Kilka dni wcześniej Don McGowan, były dyrektor prawny Pokémon Company, przyznał, że był „zdumiony”, że Palworld rzeczywiście zaszedł tak daleko. Nintendo również potwierdziło istnienie Palworld, ale nie skomentowało „indywidualnych przypadków”.

Chociaż Palworld był drażliwym tematem dla wybranych stron, dział gier Microsoftu Xbox ogłosił w tym tygodniu, że zaoferuje wsparcie programistom Palworld. Zapewnione zostanie wsparcie umożliwiające uruchomienie serwerów dedykowanych, pomoc w optymalizacji gier i pomoc w przyspieszeniu procesu, dzięki któremu aktualizacje Palworld będą łatwiej dostępne dla graczy.

READ  Snap One prezentuje rozszerzoną integrację KNX z Control4 na targach Light + Building 2024 - KNXtoday

Palworld jest obecnie także „największym” tytułem wydanym przez inną firmę w historii usługi subskrypcji Xbox Game Pass, z ponad 7 milionów Gracze Xbox cieszą się grą od chwili jej debiutu w „Game Preview” w styczniu.