Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iOS 15.3 tajemniczo wycieka za pośrednictwem witryny Apple Developer

W czwartek Apple wydało pierwszą wersję beta Aktualizacja macOS Monterey 12.2.2 Dla programistów, które pochodzą z Nowa aplikacja muzyczna i Inne ulepszenia. Chociaż firma nie wydała w tym czasie żadnych nowych wersji beta dla swoich innych systemów operacyjnych, wersja beta iOS 15.3 wyciekła za pośrednictwem witryny Apple Developer.

Wyciek oprogramowania Apple przed oficjalną zapowiedzią jest dość nietypowy, ale zdarzało się to już kilka razy – jak wtedy, gdy firma przypadkowo ogłosiła Oprogramowanie wewnętrzne HomePod to doprowadziło do Wycieki iPhone’a X z 2017 r..

Tym razem, z nieznanego powodu, beta iOS 15.3 została ukryta na Witryna programisty Apple, gdzie programiści mogą pobierać pliki IPSW, aby ręcznie przywracać i aktualizować urządzenia Apple.

Oprócz iOS 15.3 Apple pracuje również na watchOS 8.4 i tvOS 15.3. Ukryty kod na stronie Apple wskazuje, że wszystkie wersje beta mają zostać wydane wraz z wersją beta systemu macOS 12.2 16 grudnia, ale nie jest jasne, dlaczego firma odkłada kolejne wersje beta.

Oto numery wersji wszystkich nowych wersji beta:

  • iOS 15.3 beta 1: 19D5026g
  • watchOS 8.4 beta 1: 19S5525f
  • tvOS 15.3 beta 1: 19K5527e
  • macOS Monterey 12.2 Beta 1: 21D5025f

Co nowego w tych wersjach beta?

9to5Mac Był w stanie pobrać, przeanalizować, a nawet zainstalować kilka wersji iOS 15.3 beta 1. Jednak wydaje się, że w tych wersjach nie ma wielu nowych rzeczy. Mówiąc dokładniej, wprowadzono pewne wewnętrzne zmiany związane z interfejsami API Siri i kilka poprawek w aplikacjach Apple, takich jak News, ale ogólnie tylko iOS 15.3 beta 1 zawiera poprawki błędów i ogólne ulepszenia.

Nie byliśmy w stanie przeanalizować wersji beta systemu watchOS 8.4 i tvOS 15.3, ponieważ można je pobrać tylko za pośrednictwem OTA.

Kiedy te wersje beta zostaną udostępnione publicznie?

Wersje beta są teraz oficjalnie dostępne dla programistów. W przypadku publicznego wydania adres URL pobierania ukrytych wersji zawiera „Winter2022”, co oznacza, że ​​Apple spodziewa się udostępnić go między styczniem a marcem przyszłego roku.

READ  Jak korzystać z wielu opcji zawijania tekstu w programie Microsoft Word

Potwierdza to również, że udostępnienie długo oczekiwanej funkcji Universal Control zajmie więcej czasu, ponieważ Apple niedawno opóźniło to do wiosny 2022. Ta funkcja zostanie prawdopodobnie włączona w iOS 15.4 i macOS Monterey 12.3.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w nowych wersjach beta Apple, daj nam znać w komentarzach poniżej lub na Twitter @9to5Mac.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: