Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W Hongkongu zadebiutowała ogromna, wyskakująca instalacja Jujutsu Kaisen Prison Realm

W Hongkongu zadebiutowała ogromna, wyskakująca instalacja Jujutsu Kaisen Prison Realm

W ramach nowej, ograniczonej współpracy z Casetify w Hongkongu zainstalowano wyskakujące okienko wielkości Jujutsu Kaisen Prison Realm. Wyskakujące okienko pojawia się zaraz po ostatnim sezonie Jujutsu Kaisen (przeczytaj naszą recenzję tutaj) i jest najnowszym efektem współpracy medialnej przy popularnym japońskim anime, w którym występują także postacie Satoru Gojo, Nobara Kugisaki i Megumi Fushiguro jako w nim skórki. Fortnite w zeszłym roku.

Fani i członkowie społeczeństwa będą mogli zobaczyć 4-metrowy Prism Realm, którego wygląd nawiązuje do nowego Casetify Kolekcjonerskie etui na słuchawki AirPods Pro firmy Prison Realmod 3 do 8 lutego.

Fani w Hongkongu będą mieli także możliwość zakupu ekskluzywnych etui na telefony Jujustu Kaisen po zakończeniu instalacji. To nie pierwszy raz, kiedy Casetify instaluje wyskakujące okienko z anime, próbując promować współpracę dotyczącą akcesoriów technologicznych; latem 2023, fani Neon Genesis Evangelion Udało nam się obejrzeć popiersie EVA-01 w środku zatłoczonego miejsca w Toiko w Japonii.

Jeśli chodzi o nową współpracę z Jujutsu Kaisen, istnieje również możliwość zakupu nowych akcesoriów technologicznych bez konieczności odwiedzania wyskakującego okienka w Hongkongu. Może to być seria limitowana Zamówione w przedsprzedaży bezpośrednio w sklepie internetowym Casetify (zobacz tutaj)Koszt etui na telefony waha się od 72 do 82 dolarów, a etui do AirPods Pro kosztuje 138 dolarów, oprócz niektórych innych akcesoriów, które zaczynają się od 42 dolarów.

Ci, którzy kupią jakiekolwiek przedmioty Jujutsu Kaisen Collab online, otrzymają także losową kolekcjonerską kartę postaci, zawierającą takie postacie jak Yuji Itadori, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki, Satoru Gojo, Kento Nanami i Ryomen Sukuna.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z Jujutsu Kaisen, przedstawiamy Yuji Itadori, który zapisuje się do Liceum Jujutsu, aby zostać czarodziejem, aby uniknąć śmierci w wyniku egzorcyzmów po tym, jak rzuciła go klątwa spowodowana palcem talizmanu, który połknął, aby chronić swoich przyjaciół i czarodzieja przed demon, który niesie to samo. Palec.

Jujutsu Kaisen znalazło się niedawno na naszej liście 15 najlepszych seriali anime shonen wszechczasów, udowadniając, że może szybko stać się jednym z najbardziej zapadających w pamięć i ekscytujących anime akcji, nawet po zaledwie dwóch sezonach, które wciąż rosną.

Casetify wzbudziło kontrowersje jeszcze w zeszłym roku, po tym jak zostało pozwane za plagiat Konkurencyjna technologia akcesoriów firmy Dbrand i YouTuber „JerryRigEverything”. Od tego czasu Casetify Wydaj oświadczenie Przyznała, że ​​usunęła ze swojego sklepu kwestionowane projekty.

Robert Anderson jest ekspertem handlowym IGN i redaktorem ds. handlu. Możesz to śledzić @robertliam21 Na Twitterze.