Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Los prawdziwego mydła ITV Coronation Street Tracey Barlow zostaje „przypieczętowany”, gdy „odchodzi” po 47 latach

Los prawdziwego mydła ITV Coronation Street Tracey Barlow zostaje „przypieczętowany”, gdy „odchodzi” po 47 latach

Fani Coronation Street zastanawiali się, czy Tracy Barlow, grana przez Kate Ford, opuściła na dobre operę mydlaną ITV, skoro wydawało się, że opuszcza Weatherfield, aby rozpocząć nowe życie z Tommym Orpingtonem.

Corey: Tracy wyjeżdża z Tommym do Hiszpanii

Fani CORONATION Street wierzą, że prawdziwa mydlana przyszłość Tracey Barlow została ujawniona po jej rzekomym odejściu z serialu mydlanego ITV.

We wtorek wieczorem widziano Tracey żegnającą się z krewnymi, w tym z ojcem Kenem Barlowem i córką Amy Barlow. Po wyjściu z drinkami w The Rovers przytuliła się do najbliższych i opuściła Cobbles, pozornie na dobre.

Wobec braku rewelacji na temat przyszłości jej mydła, spoilery sugerują, że po 47 latach istnienia tej bohaterki w Weatherfield przewidywane jest wyjście. Kate Ford objęła tę rolę w 2002 roku i chociaż spędziła trochę czasu poza domem, wkrótce wróciła i pozostaje tam do dziś.

Teraz w najnowszym odcinku opuściła ulice, aby rozpocząć nowe życie ze swoim kochankiem Tommym Orpingtonem w Hiszpanii. Chociaż widzowie nie byli pewni, czy faktycznie wychodzi, Tracey pożegnała się, po czym została zabrana z Weatherfield.

Fani CORONATION Street wierzą, że prawdziwa mydlana przyszłość Tracey Barlow została ujawniona (ITV)

Nie opublikowano żadnych spoilerów na temat tej postaci, więc nie wiadomo, czy wróci do serialu, czy nie. Kate również nie potwierdziła jeszcze przyszłości swojego serialu, a serial też nie ujawnił żadnych szczegółów.

KORONACJA Fani ulicy zastanawiają się, czy Tracey Barlow opuściła na dobre operę mydlaną ITV(ITV)

Ale fani już myślą, że odkryli, czy Tracy rzeczywiście opuściła serial po swoim odejściu na ekranie. W X widzowie podzielili się swoimi przemyśleniami na temat tego, czy wróci.


Jeden z widzów powiedział: „Jestem pewien, że Tracy wróci. Nie mogę jej winić za to, że zostawiła Steve’a, stał się żartem i musi się uporządkować”. Inny powiedział: „Żegnaj, Tracey, jestem pewien, że szybko wrócisz”, a trzeci napisał: „To nie może być wyjście Tracey”.

READ  Royals na żywo: Królowa pojawia się po koncercie w Sussex: „Zdziw się, jeśli się pojawią” | Królewski | Aktualności

„Tracy wróci w poniedziałek” – skomentował czwarty fan, a w innym poście napisano: „Daję dwa miesiące, zanim Tracy lub Tommy oszukają lub znudzą się sobie nawzajem”. Dzieje się tak, gdy Simon Gregson – grający Steve’a McDonalda – drażnił się ze swoją przyszłością w serialu po odejściu swojej ekranowej żony Tracey.