Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Royal News – Na żywo: Harry i Meghan są atakowani przez fanów w Nigerii, gdy książę William przekazuje Kate nowe informacje o stanie zdrowia

Royal News – Na żywo: Harry i Meghan są atakowani przez fanów w Nigerii, gdy książę William przekazuje Kate nowe informacje o stanie zdrowia

Król organizuje przyjęcie w ogrodzie z udziałem starszych członków rodziny królewskiej, podczas gdy książę Harry nie uczestniczy w spotkaniu

Książę i księżna Sussex zostali dziś rano oblegani przez fanów w Nigerii po przybyciu do Abudży. Przed trzydniową wycieczką duet robił sobie selfie, bawił się z uczniami i żartował z nauczycielami.

Wyjazd następuje po krótkim powrocie księcia Harry’ego do Wielkiej Brytanii, gdzie świętował 10. rocznicę Igrzysk Invictus, ale nie spotkał się z królem Karolem ze względu na sprzeczne wspomnienia.

Harry i Meghan udają się do Nigerii z burzliwą trasą promującą Igrzyska w Afryce. Oczekuje się, że odwiedzą szkołę, spotkają się z rannymi żołnierzami oraz wezmą udział w meczach koszykówki i polo, a następnie wezmą udział w wieczornej gali.

39-letni książę Sussex wrócił do Wielkiej Brytanii we wtorek po południu, aby wziąć udział we mszy w katedrze św. Pawła z okazji wydarzenia Invictus. Kilka kilometrów dalej Charles powitał gości na pierwszym w tym roku przyjęciu w ogrodzie w pałacu Buckingham.

Tymczasem książę Walii powiedział, że jego żona Kate „daje sobie radę” po tym, jak podczas jego piątkowej wizyty na Wyspach Scilly zdiagnozowano u niej raka.

William dowiaduje się o budowie nowego ośrodka zdrowia i opieki społecznej na ziemiach księstwa w pobliżu szpitala. Powiedział, że George, Charlotte i Louis „bardzo zazdroszczą” jego podróży i być może przywiezie ich do Kornwalii jeszcze w tym roku.

1715385600

Arcybiskup Canterbury przerywa milczenie w sprawie rozłamu między rodziną królewską

Arcybiskup Canterbury przerywa milczenie w sprawie królewskiego sporu: „Nie możemy ich osądzać”

Arcybiskup Canterbury przerwał milczenie w sporze między rodziną królewską i nalegał: „Nie możemy ich osądzać”. Zamiast tego Justin Welby powiedział, że „należy się modlić za króla Karola, księżną Walii i innych członków rodziny”, podczas gdy król i Kate będą kontynuować leczenie raka. Podczas wywiadu dla Good Morning Britain w czwartek, 9 maja, arcybiskup odmówił odrzucenia prywatnych rozmów, które odbył z rodziną królewską, twierdząc, że są to „istoty ludzkie”.

READ  Johnny Depp pojawia się w Sheffield na przyjęciu u Jeffa Becka przed werdyktem w procesie o zniesławienie | Muzyka

Aleksandra Butlera11 maja 2024 o godzinie 01:00

1715382060

Jak Harry i Charles byli zaledwie dwadzieścia minut jazdy od siebie, a mimo to dzieliło ich wiele mil

Aleksandra Butlera11 maja 2024 00:01

1715378433

Król Karol zażartował, że podczas królewskiej wizyty w koszarach pozwolono mu „wyjść z klatki”.

King zażartował, że podczas wizyty królewskiej „wypuszczono go z klatki” po tym, jak zdiagnozowano u niego raka

Król Karol III zażartował, że podczas wizyty w koszarach wojskowych w czwartek 9 maja „wypuszczono go z klatki” po wznowieniu obowiązków publicznych po zdiagnozowaniu raka. Jego Królewska Mość przeprosił armię za wizytę w ostatniej chwili w 3. Królewskiej Szkole Inżynierii Wojskowej (3RSME) w Gibraltar Barracks, głównie w Surrey. „Kiedy dostałem taką możliwość i zostałem wypuszczony z klatki, chciałem przyjść i popatrzeć” – powiedział podpułkownikowi Robertowi Grantowi Charles, który jest naczelnym pułkownikiem Królewskich Inżynierów.

Aleksandra Butlera10 maja 2024 o godzinie 23:00

1715375162

Z doniesień wynika, że ​​King spotyka się z Davidem Beckhamem

Król Karol spotkał się z byłym kapitanem reprezentacji Anglii Davidem Beckhamem podczas prywatnego spotkania w swoim ogrodzie w Highgrove w Gloucestershire.

Według The Sun wiadomo, że Beckham odwiedził Charlesa, aby dowiedzieć się więcej o jego organizacji charytatywnej, King’s Foundation. czasy.

Nie opublikowano żadnych zdjęć ani nie wydano żadnego komunikatu prasowego. Skontaktowano się z Pałacem Buckingham w celu uzyskania komentarza.

Aleksandra Butlera10 maja 2024 o 22:06

1715374833

Książę William gra z dziećmi w siatkówkę na plaży w Kornwalii

Książę William gra z dziećmi w siatkówkę na plaży w Kornwalii

W czwartek 9 maja książę Walii dołączył do dzieci na plaży Fistral w Newquay w Kornwalii na zaimprowizowanym meczu siatkówki. Książę William, będący jednocześnie księciem Kornwalii, spotkał się z nastolatkami z lokalnego klubu ratunkowego, jednej z najpopularniejszych plaż w Wielkiej Brytanii. Książę zarządza Księstwem Kornwalii, zbiorem ziem, posiadłości i inwestycji o wartości ponad 1 miliarda funtów, co zapewnia dochód następcy tronu. Podczas wizyty William zapytał grupę nastolatków: „Jak tam jest? Wygląda dobrze przez kilka fal”. Spotkał się także z członkami RNLI patrolującymi plażę i ratownikami pełniącymi służbę na stacji łodzi ratunkowych.

READ  Polski taniec ludowy jest integralną częścią Bolonii od 125 lat

Aleksandra Butlera10 maja 2024 o godzinie 22:00

1715371233

Meghan Markle podczas wizyty w Nigerii zachwycała się księciem Harrym: „Widzisz, dlaczego jestem jego żoną?”

Aleksandra Butlera10 maja 2024 o godzinie 21:00

1715367633

„Nie ma wstydu mieć zły dzień” – powiedział Harry uczniom podczas „oficjalnej” podróży z Meghan do Nigerii

Aleksandra Butlera10 maja 2024 o godzinie 20:00

1715364033

Królowa Camilla karmi osły i konie na przyjęciu w Pałacu Buckingham

Królowa Camilla karmi osły i konie na przyjęciu w Pałacu Buckingham

W czwartek, 9 maja, królowa nakarmiła marchewką osły i konie, organizując przyjęcie dla „wspaniałej” organizacji charytatywnej zajmującej się dobrostanem koni w Pałacu Buckingham. Camilla poznała osła Alfiego i kuca szetlandzkiego Lalę, a także celebrytów wspierających organizację charytatywną, gdy świętowała 90. rocznicę Brooke. Od 2006 roku pełni funkcję przewodniczącej międzynarodowej organizacji charytatywnej z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która działa na rzecz ochrony i poprawy życia koni, osłów i mułów. Założona w 1934 roku, początkowo w celu wspierania koni porzuconych podczas I wojny światowej, Brooke przeszła do help 1,4 miliona Animal Working Direct działa obecnie na trzech kontynentach w 15 krajach.

Aleksandra Butlera10 maja 2024 o godzinie 19:00

1715358614

Selfie Harry’ego i Meghan z dziećmi w wieku szkolnym

Nie tylko tańczyli i bawili się z dziećmi, ale także chętnie robili sobie selfie – a Harry najwyraźniej korzystał z okazji, robiąc głupią minę.

Para przybyła do kraju dziś rano po locie z londyńskiego lotniska Heathrow, gdzie ponownie się spotkali.

Emmę Guinness10 maja 2024 o godzinie 17:30

1715356814

Miłe słowa Megan dla nieśmiałej dziewczynki

42-letnia księżna Sussex pocieszyła młodą uczennicę, gdy para odwiedziła nigeryjską szkołę wspieraną przez Fundację Archwell, i zapewniła ją: „Wszyscy czasami jesteśmy nieśmiali”.

Meghan pocieszyła młodą dziewczynę, która wstydziła się Harry’ego (AFP/Getty’ego)

Emmę Guinness10 maja 2024 o godzinie 17:00