Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lisa Snowdon (52 l.) chwali się swoją niesamowitą sylwetką w czerwonym bikini, świętując swoje urodziny podczas słonecznych wakacji na Teneryfie

Lisa Snowdon (52 l.) chwali się swoją niesamowitą sylwetką w czerwonym bikini, świętując swoje urodziny podczas słonecznych wakacji na Teneryfie

Autor: Laura Fox dla Mailonline

08:07 30 stycznia 2024, aktualizacja 09:09 30 stycznia 2024

Nigdy nie wstydziła się pokazywać swojej niesamowitej sylwetki.

Lisa Snowdon z dumą pochwaliła się swoją niesamowitą sylwetką, dzieląc się na Instagramie zabawnym filmem ze swojej urodzinowej wycieczki na Teneryfę.

52-letnia prezenterka w klipie pokazała swoje ruchy taneczne w odkrywczym czerwonym bikini.

Lisa pochwaliła się swoim umięśnionym brzuchem w ciemnoczerwonym bikini i dopasowanych majtkach oraz drukowanym szaliku.

Gwiazda „This Morning” najlepiej wykorzystała swoje ostatnie dni w kurorcie The Ritz-Carlton w Abama z miejscem do opalania.

Lisa Snowdon z dumą pochwaliła się swoją niesamowitą sylwetką, kiedy na Instagramie podzieliła się zabawnym filmem ze swojej urodzinowej wycieczki na Teneryfę
Prezenterka założyła czerwone bikini i w klipie pokazała swoje ruchy taneczne
Lisa pochwaliła się swoim umięśnionym brzuchem w ciemnoczerwonym bikini i dopasowanych majtkach w połączeniu z drukowanym szalem.

Lisa podpisała swój post: „Słoneczne niedziele… ostatni dzień w naszym małym raju”. Urodzinowa wycieczka dobiega końca…. 52 Jak dotąd wszystko w porządku!

Gwiazda obchodziła swoje 52. urodziny w słoneczne wakacje z narzeczonym Georgem Smartem.

Od przybycia na malowniczą wyspę gwiazda dokumentuje swój wyjazd w licznych postach w mediach społecznościowych.

W zeszłym tygodniu gwiazda pochwaliła się niesamowitą sylwetką w pasiastym bikini, uśmiechając się radośnie, pozując w promieniach słońca.

Gwiazda telewizyjna podpisała swój film: „Wigilia – od kilku lat chciałam przyjechać do @ritzcarltonabama.

„Przyjazd do mnie George'a miał sens, ponieważ w zeszłym tygodniu byłem już na Teneryfie, kręcąc zdjęcia. Bardzo się cieszę, że nam się to udało.

„Jedzenie było niesamowite! Szczerze mówiąc, jesteśmy pod wrażeniem talentu szefów kuchni, którzy dla nas gotowali.

Sekretem niesamowitego ciała Lisy jest połączenie treningu siłowego z zajęciami fitness, takimi jak pilates i joga.

Gwiazda „This Morning” najlepiej wykorzystała swoje ostatnie dni w kurorcie The Ritz-Carlton w Abama z miejscem do opalania
Od przybycia na malowniczą wyspę gwiazda dokumentuje swój wyjazd w licznych postach w mediach społecznościowych

W artykule dla magazynu You ujawniła, że ​​menopauza spowodowała, że ​​przybrała na wadze trzy kamienie, ale HTZ dodała jej energii, by wrócić na siłownię.

„Teraz podnoszę ciężary na siłowni. Nigdy nie myślałam, że to zrobię, ale to spala tłuszcz, buduje mięśnie i naprawdę zmienia sylwetkę. Pomaga też chronić przed osteoporozą” – napisała.

READ  Recenzja „Race”: polski dramat wkracza w świat influencerów

Gwiazda korzysta również ze wskazówki do monitorowania stanu zdrowia Oura Ring, aby liczyć swoje kroki i dąży do osiągnięcia około 15 000 kroków dziennie.

Mówiąc o akceptacji swojego ciała, napisała: „Przez wiele lat miałam negatywne myśli, takie jak: «Dlaczego moje piersi nie są wyższe?».

„W dzisiejszych czasach nie mam czasu martwić się luką w udach – chodzi o zaakceptowanie faktu, że Twoje ciało nie wygląda już tak jak kiedyś, ale o zobaczenie, jak daleko już zaszedłeś.

„Musimy być wdzięczni za dobre strony i zająć się obszarami, na których nie zależy nam tak bardzo”.