Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LG prezentuje słuchawki 2021 TONE Free FP9 i FP8

Firma LG Electronics ogłosiła w poniedziałek premierę słuchawek 2021 LG TONE Free FP9 i FP8 z zaawansowanym dźwiękiem z meridianem, kinem dźwiękowym 3D, trybem szeptania i innymi funkcjami.

Seria LG TONE Free ma konstrukcję łukową, jest wyposażona w trzpień, który jest o 4,4 mm krótszy niż poprzednie modele i ma stopień ochrony IPX4. Większe, zaktualizowane membrany i siłowniki z silikonowymi obrzeżami zapewniają większą elastyczność i ruch.

Kluczowe cechy słuchawek LG TONE Free FP9 / FP8 2021 obejmują:

  • Przetwarzanie przestrzenne w słuchawkach Meridian Audio Zakrywa słuchacza głosem, który wydaje się dochodzić ze wszystkich kierunków
  • Teatr dźwięku 3D – Rozszerza scenę dźwiękową poprzez miksowanie przestrzenne, aby zapewnić użytkownikom bardziej realistyczny dźwięk i bardziej wciągające wrażenia słuchowe.
  • tryb szeptu Zapewnia większą prywatność i przejrzystość podczas połączeń, umożliwiając użytkownikom trzymanie prawej wkładki dousznej blisko ust jako dedykowanego mikrofonu.
  • Aktywna redukcja szumów – Usuwa dźwięki o niskiej częstotliwości.

Wkładki douszne są wyposażone w automatycznie czyszczące etui ładujące UVnano, które utrzymuje je w czystości. Według firmy, lampa UV-C LED wbudowana w obudowę została przetestowana pod kątem redukcji bakterii na kratce wkładek dousznych o 99,9% w ciągu zaledwie pięciu minut podczas ładowania przewodowego lub bezprzewodowego.

Jeśli chodzi o kompatybilność, słuchawki douszne LG TONE Free FP9/FP8 2021 można łatwo sparować z szeroką gamą urządzeń, w tym z komputerami PC i laptopami z systemem Windows, a FP9 z etui ładującym Plug & Wireless pozwala mu działać jako klucz bezprzewodowy.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, wkładki douszne zapewniają do 10 godzin odtwarzania między ładowaniami, co daje łącznie 24 godziny użytkowania, gdy są używane z etui ładującym. Co więcej, pięciominutowe szybkie ładowanie w etui odpowiada pełnej godzinie słuchania.

Nowe słuchawki LG TONE Free FP9 i FP8 będą dostępne od tego miesiąca na głównych rynkach w różnych opcjach kolorystycznych, w tym Charcoal Black, Pearl White i Haze Gold.

READ  Wsparcie dla S Pen Pro potwierdzone dla Samsung Galaxy Z Fold 3 na liście FCC