Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krótki raport NAU: Grijalva rywalizuje na igrzyskach olimpijskich w Tokio | Osłodzony

Droga do kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w 2012 roku była długa i to dało Low wiele możliwości rozwoju dzisiejszej kariery.

Wspieraj lokalną prasę الصحافة

Twoje członkostwo umożliwia nam raportowanie.

{{features_button_text}}

Podczas gdy cała praca się opłaca, gdy udaje się na Igrzyska w Londynie, Lu powiedział, że jest jeszcze więcej do zrobienia, nawet po osiągnięciu celu.

„Możesz przygotować i przygotować całe swoje życie na jedną rzecz i możesz to zrobić albo zostać złamanym. Część z tego jest pod twoją kontrolą, a część nie” – powiedział Lu. „Czułem się, jakbym spisał się bardzo dobrze i to było na wynos, jeśli naprawdę chcesz iść, zrobić coś i dostać się tam, to coś więcej”.

Louw dodał, że następnym krokiem jest zrobienie różnicy, gdy osiągniesz punkt, do którego dążysz.

„Wiele razy naszym celem jest dotarcie do jakiegoś miejsca, a potem się tam i co dalej? Nie tylko chciałem pojechać na igrzyska olimpijskie, chciałem pojechać na olimpiadę, wygrać i wystąpić” – powiedział Lu.

Lou pamięta dużo czasu, kiedy była częścią reprezentacji RPA. Wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas codziennych treningów i interakcji z zawodnikami.

“Myślę, że najważniejszą rzeczą dla mnie jest czerpanie radości z nagrody. Życie jest ciężkie, piłka nożna może być trudna, wydajność jest trudna. Podróż grania na igrzyskach olimpijskich jest bardzo trudna i czuję, że życie jest takie samo” – powiedział Lu. „Piłka nożna to sport zespołowy, ale musisz mieć odpowiedzialność, aby zrobić wszystko, co może twój zespół, aby wyjść poza granice i dać swojej drużynie coś więcej niż robi przeciętna osoba”.

READ  Brad Webber, obrońca All Blacks, ponownie podpisał kontrakt z nowozelandzkim rugby do Pucharu Świata w rugby 2023