Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Igrzyska Olimpijskie na żywo w Tokio, dzień 7: Bokser wagi ciężkiej David Nika dąży do medalu

Najnowszy dzień Kajakarstwo w Sea Forest Waterway Więcej ekscytujących zabytków Nowej Zelandii Emma Twigg zdobywa złoto w wioślarstwie indywidualnym kobiet Jej pierwszy medal w czwartej olimpiadzie.

Ośmiu mężczyzn również zdobyło złoty medal w dramatyczny sposób, podczas, gdy Osiem kobiet musiało zadowolić się srebrem.

Tom Murray, Hamish Bond i Thomas McIntosh świętują zdobycie złotego medalu podczas finału ósemki mężczyzn.

Naomi Baker / Getty Images

Tom Murray, Hamish Bond i Thomas McIntosh świętują zdobycie złotego medalu podczas finału ósemki mężczyzn.

Bokser wagi ciężkiej David Nika Mógłby też postawić jednego buta na podium, gdyby udało mu się wygrać ćwierćfinał z przeciwnikiem z Białorusi, z gwarantowanym co najmniej brązowym medalem.

Natomiast Lewis Clareport zajął ósme miejsce w finale na 200 m stylem zmiennym, mając nadzieję na medal w pływaniu Odważna zawodniczka BMX Rebecca Petsch Właśnie przegapiłem finał.

Później, Gra podwójna w tenisie gra podwójna Michael Venus i Marcus Daniel Będzie walczył o medale. Pani Valerie Adams również oferuje swoją pierwszą szansę w swoim piątym meczu, w rundach play-off.

Emma Twigg zdobyła złoty medal w finale indywidualnego wioślarstwa łodzi typu A kobiet na swoich czwartych Igrzyskach Olimpijskich.

Naomi Baker / Getty Images

Emma Twigg zdobyła złoty medal w finale indywidualnego wioślarstwa łodzi typu A kobiet na swoich czwartych Igrzyskach Olimpijskich.

Dołącz do nas tutaj w piątek, aby oglądać relacje na żywo wszystkich sportowców Nowej Zelandii w Tokio.

Nowozelandczycy grający na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w piątek (czas nowozelandzki):

Jazda konna

11.30: Jesse Campbell, Juneel Price i Tim Price (zawody drużynowe i indywidualne, sesja ujeżdżenia 1)

Wioślarstwo

11.55: Jordan Barry (indywidualny finał mężczyzn w wioślarstwie)

12.33: Emma Twigg (finał pojedynczego wioślarstwa)

13.05: Ella Greenslade, Emma Dyke, Kelsey Bevan, Beth Ross, Lucy Spurs, Jackie Gowler, Grace Prendergast i Keri Gowler; Coxwin Caleb Shepherd (finał ósemek kobiet)

13.25: Sean Kirkham, Tom McIntosh, Michael Brake, Matt MacDonald, Tom Murray, Philip Wilson, Hamish Bond, Daniel Williamson; Coxwin Sam Bosworth (finał ośmiu mężczyzn)

lekkoatletyka

12.15: Hamish Kerr (kwalifikacja w skoku wzwyż mężczyzn)

Rowery – BMX

13.15: Rebecca Beach (półfinały kobiet, 1. runda)

13.46: Rundy półfinałowe, kobiety, Runda 2

14.17: Rundy półfinałowe, kobiety, Runda 3

14.50: Rebecca Beach (finał kobiet – jeśli się zakwalifikujesz)

golf

13.47: Ryan Fox (Mistrzostwa mężczyzn, Runda 2)

pływanie

14.16: Lewis Clearport (200 m mężczyzn, finał)

Siedem rugby

14.30: Siódemki Black Ferns – Rosja (kobiety, grupa A)

Żeglarstwo

15:05: Peter Burling i Blair Talk (49er wyścigi 7, 8 i 9)

15:05: Paul Snow Hansen i Dan Wilcox (pięć i szósty wyścig 470 mężczyzn)

17:35: Sam Mich (Wyścigi laserowe 9, 10)

17:50: Alex Maloney i Molly Meech (wyścigi 49erFX 7, 8, 9)

Tenis ziemny

6 m: Marcus Daniel & Michael Venus – Austin Krajeske & Tennys Sandgren (USA) (debel mężczyzn, mecz o brązowy medal)

trampolina gimnastyczna

16:00: Maddy Davidson (kwalifikacje kobiet)

17:50: Maddy Davidson (finał kobiet – jeśli się zakwalifikujesz)

boks

16.54: David Nika-Oldzislaw Smilicao (Białoruś) (ćwierćfinał wagi ciężkiej mężczyzn)

Jazda konna

20.30: Jesse Campbell, Juneel Price i Tim Price (zawody drużynowe i indywidualne, sesja ujeżdżenia 2)

Siedem rugby

Od 20:30: Siódemki Black Ferns (ćwierćfinały kobiet*)

lekkoatletyka

10 po południu: Camille Boscombe (5000 m kobiet, 1. runda)

22:25: Valerie Adams, Maddie Wish (playoffy kobiet w kręgle)

Hokej

10 po południu: Czarne słupki — Argentyna (pula A)

READ  Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszmar igrzysk trwa nadal dla żeglarzy z Kiwi, w tym zmagań Petera Berlinga i Blaira Talk