Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kontuzjowany australijski weteran David Warner opuszcza Nową Zelandię przed ostatnim starciem T20

Kontuzjowany australijski weteran David Warner opuszcza Nową Zelandię przed ostatnim starciem T20

Steve Smith ma otrzymać kolejną szansę w australijskim zespole T20 po tym, jak David Warner opuścił trasę po Nowej Zelandii przed trzecim wyścigiem w niedzielę.

Warner, który w środę w Wellington zdobył 32 punkty, ale nie wziął udziału w drugim meczu, wrócił do Australii po odczuwaniu bólu mięśni przywodzicieli.

37-latek zdecydował się odpocząć przed swoimi zobowiązaniami w indyjskiej Premier League, kluczowym turnieju przygotowawczym przed czerwcowymi Mistrzostwami Świata T20.

Oglądaj, oglądaj i oglądaj ojczyznę australijskiego krykieta 7plus

Odejście Warnera otwiera drzwi dla Smitha, który znajduje się poza najlepszą jedenastką Australii, ale będzie miał nadzieję zdobyć miejsce w drużynie i zagrać w czwartym Pucharze Świata T20.

Smith otworzył mecz pod nieobecność Warnera w Eden Park w piątek, wyprzedził Adama Milne'a i strzelił sześć goli, po czym Lockie Ferguson zapewnił mu prowadzenie w trzeciej tercji, schodząc na 11 minut.

Smith ma kolejną szansę, by zaimponować powrotem Warnera do domu. kredyt: tata

Choć Smith może uważać, że w niedzielę stawka jest o wiele większa, Australia może cieszyć się beztroskim meczem na stadionie Eden Park z gwarantowanym Pucharem Chappell-Hadley.

Niedzielny mecz z Nową Zelandią, który rozpoczyna się o 13:00 czasu lokalnego (1100 AED), jest ostatnim meczem przed spotkaniem obu drużyn w Pucharze Świata pomiędzy USA a Indiami Zachodnimi.

Turniej ten daje Australii możliwość skonsolidowania pięciu najważniejszych nagród oferowanych przez ICC.

Są obecnymi posiadaczami Mistrzostw Świata w testach i Pucharu Świata ODI w grze mężczyzn oraz Pucharu Świata ODI i Pucharu Świata T20 w grze kobiet.

Jeśli chodzi o formę, istnieją powody, aby sądzić, że Australia ma rację.

READ  Zespół Nowej Zelandii po kolejnym dominującym dniu dociera do finałów regat

„Gramy naprawdę dobry krykiet” – powiedział Adam Zampa po swoim 72-runowym zwycięstwie w piątkowy wieczór.

„Wiemy, że nasz zespół to mocny zespół i jeśli zagramy dobry krykiet w swoim dniu, pokonamy większość drużyn i tak samo będzie podczas Pucharu Świata”.

Podopieczni Mitcha Marsha pokonali u siebie Indie Zachodnie 2:1, a następnie objęli prowadzenie 2:0 w serii z Black Caps.

Zwycięstwo w Auckland również miało zupełnie inny styl niż zwycięstwo ostatnią piłką w Wellington dwa dni wcześniej, kiedy Tim David potrzebował bramki ostatniej piłki i posłał ją.

„Chciałem zdobyć szóstkę, ale dostałem czwórkę” – zażartował David.

„Kiedy rzucał, wiedziałem, że będzie trudno się do tego zabrać… ale czułem, że trafiłem dobrze.

„Po prostu spojrzałem i powiedziałem: «Och, wjechał w szczelinę, chodź, biegnijmy», a potem na szczęście trwało to cztery.

„Przegrałem wiele meczów grając na tej pozycji na tej samej pozycji, więc kiedy wychodzisz i wygrywasz jeden, jest całkiem nieźle”.

W Wellington swoją rolę odegrało pięciu najlepszych odbijających, podczas gdy w Auckland rolę przejęli melonicy.

Wszystkich pięciu meloników zdobyło bramki, na czele z Zampą 4-34, chociaż Hazlewood 1-12 z czterech – w tym dziewica – był naprawdę imponujący.

Kluczowy dla siły drużyny był Nathan Ellis, który również zdobył 2-16, a Pat Cummins zrobił to zarówno piłką, jak i kijem, zdobywając kluczowe 28 runów.

„Wydaje mi się, że mamy w tym zespole wiele podstaw, a chłopaki grają naprawdę dobrze i są pewni siebie” – powiedział David.

– Po tej drużynie jest wielu zwycięzców meczów, co jest naprawdę zabawne.

W niedzielę Spencer Johnson może zostać powołany do składu z opóźnieniem, jeśli selekcjonerzy zdecydują się dać odpocząć takiemu zawodnikowi jak Hazlewood, a Testy będą na horyzoncie.

Gdy guma umrze w Auckland, któremu zagrażają prognozy opadów deszczu, zespół testowy zbierze się i wyruszy na południe, do Wellington.

READ  Gwiazda Bayernu Monachium Robert Lewandowski nagrywa

Seria dwóch testów rozpoczyna się w czwartek w stolicy Kiwi w malowniczym rezerwacie Basin, a kończy w Hagley Oval w Christchurch.