Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: St George Illawarra Dragons, Anthony Griffin, trener niezadowolony z wezwania na bark

Trener Dragons Anthony Griffin powiedział, że po zmianie Nathana Cleary’ego szybko nastąpiła próba zwycięstwa 34-16 Penrith w piątek wieczorem, który powinien zostać wezwany do ataku barkiem.

Po zdobyciu bramki 22-6, Penrith bronił kopnięcia Jacka Birda w 54. minucie, kiedy Cleary przepchnął piłkę, wpychając ramię pod piłkę i zmuszając ją do poślizgu.

Matt Burton zdobył bramkę, co było skuteczną próbą przypieczętowania gry kilka sekund później.

Griffin nie był zadowolony z sędziego, a ktoś pomyślał, że to dwa „pozorne telefony” w konkursie.

„Jak to się sprawdzi, nie wiem” – powiedział Griffin.


Najważniejsze informacje: Smok kontra Pantery

„To była wyraźnie skrócona szarża barkowa; to właśnie umieścili w bazie, gdzie nie używa się rąk.

„Mika Ravalawa miała w tym roku trzy przystanki za uderzenie go w pępek i nieużywanie rąk. wielka sztuka.

“To sześć punktów przeciwko serii gry i to była niestety nasza noc. Przybyliśmy tutaj i graliśmy mecz o wysokiej intensywności przez 80 minut, ale przechwyty i rozmowy takie jak ta sprawiają, że jest to trudne.

“Nasz klub był bardzo odporny przez cały rok i myślę, że dzisiaj jako grupa ogólnie reprezentują nas naprawdę dobrze. Wynik był trochę przeciwko nam, ale tak właśnie jest, przez ostatnie kilka tygodni, ale musimy po prostu nadchodzić ”.


Griffin jest zdezorientowany brakiem kontaktu z ewidentną szarżą barkową Cleary’ego

Cleary został zapytany o tę samą procedurę i powiedział, że nie tylko uważa, że ​​to nie jest plecak na ramię, ale dodał, że wypadek został w tym czasie sprawdzony i oczyszczony.

„Na pewno nie próbowałem brać odpowiedzialności” – powiedział Cleary.

„Po prostu widziałem, jak próbował wyciągnąć mnie z pogoni za kopniakami i wiedziałem, że będę musiał przetestować swoje ciało.

„Wiedziałem, że ktoś jest [Isaah Yeo] Obok mnie, więc próbowałem podnieść rękę, ale tak naprawdę nie mogłem dosięgnąć jej do końca, ponieważ był tuż obok mnie.

“Nie sądzę, że była to opłata za ramię. Sędzia powiedział, że przeglądają sprawę w filmie.

„Andrew McCullough zapytał wówczas sędziego o szarżę za ramię, a oni powiedzieli, że to oczywiste”.


Więcej polubień o Talatau Amone dla fanów smoków

Podczas gdy Griffin nie był zadowolony z sędziego, był z początkującym rozgrywającym Juniorem Amonem, który strzelił jedną próbę, wykonał kolejną, ale prawie trzecią.

– On wchodzi do gry – powiedział Griffin.


Nathan Cleary wyjaśnia proces leczenia ptaków w terenie

– To naprawdę piękny dzieciak, jest zgrabnym piłkarzem. Graliśmy z nim w środku i odrzuciliśmy go ponownie w wieku 85 lat, co jest jego naturalną pozycją, którą przeniósł w juniorach.

“Po prostu dostał od niego świetne uderzenie. Przed naprawdę dobrą drużyną defensywną zrobił dwa złamania linii i sam strzelił gola.

“z nim i [Tyrell] Sloan i [Jayden] Sullivan i [Cody] Ramsey i ci kolesie, kolesie, których przeszliśmy przez nasz klub, to dobry strzał w ramię, aby wyjść i zrobić to przeciwko dobremu zespołowi defensywnemu, podczas gdy drużyna czasami trochę się kołysze, wykonał dobrą robotę Myślę.”

READ  FC Goa podpisuje roczny kontrakt na hiszpańskiego napastnika Irama Cabrerę na sezon 2021-22