Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Joseph gra dla Windies w oszałamiającym zwycięstwie testowym nad Australią

Shamar Joseph poradził sobie z kontuzją palca i uzyskał wynik 7-68, gdy młody szybki melonik zainspirował drużynę West Indies do pierwszego zwycięstwa w Australii od 27 lat w emocjonującym finale dzisiejszego dziennego testu w Gabba.

Joseph, który zszedł z boiska późnym sobotnim wieczorem, kiedy został uderzony przez Yorkera Mitchella Starca od ostatniej piłki drugiej połowy meczu Indii Zachodnich, rozbił Australię 207 punktami, zapewniając Indiom Zachodnim pamiętne zwycięstwo po ośmiu runach.

Otwierający mecz odbijający Steve Smith został pozostawiony samym sobie z niepokonanymi 91 ze 146 piłek, podczas gdy Joseph w dalszym ciągu ostro atakował australijskich odbijających swoim tempem.

24-letni Joseph, który zadebiutował w testach w Adelajdzie, gdy Indie Zachodnie przegrały 10 bramkami w ciągu trzech dni, z radością pobiegł do granicy, pokonując Josha Hazlewooda z numerem 11 i wyrównał serię dwóch meczów 1 -1.

Indie Zachodnie nie pokonały Australii w meczu testowym od zwycięstwa 10 bramek w WACA w 1997 r., a Cameron Green i Smith dobrze negocjowali przez pierwszą godzinę, po czym wznowili trwającą 216 runów pogoń przy stanie 60-2.

Ale Joseph wrócił z oszałamiającym zaklęciem szybkiej gry w kręgle, aby tchnąć życie, kiedy zdobył 6-60 z niezmienionej serii 10-overów przed końcem pierwszej sesji, w której Australia wciąż potrzebowała 29.

Joseph osiągnął prędkość dochodzącą do 150 kilometrów na godzinę i przedarł się przez przeciętny australijski system oszałamiającą falą. Rzucił Greena (42), przełamując 71-runową passę, po czym przedarł się przez obronę główki genialnym yorkerem kolejną piłką, jednocześnie rzucając leworęcznego znad bramki.

To był drugi raz w meczu, kiedy Head został odrzucony jako pierwszy.

Mitch Marsh (10 l.) i Alex Carey (2 l.) dołączyli i odeszli szybko, podczas gdy Australia słabła, a Indie Zachodnie zyskiwały coraz większą pewność, że uda im się doprowadzić do oszałamiającej sytuacji.

READ  NRL 2021: Penrith Panthers zdobywa ekscytujące zwycięstwo nad Parramatta Eels

Starc szybko strzelił 21, zanim stała się piątą bramką Josepha, gdy Kevin Sinclair złapał go z ukrycia. Cummins, który w pierwszych rundach zdobył najwięcej w karierze 64 runów, zdołał zdobyć tylko dwie rundy, po czym podał piłkę do Joshuy Da Silvy, podczas gdy Australia potrzebowała jeszcze 41 runów do zwycięstwa.

Smith i Lyon strzelili gola na 29, ale Alzarri Joseph odciągnął Lyon wkrótce po przerwie, nie udało mu się ani razu złapać.

Następnie Smith zagrał znakomitą szóstkę z Alzarrim Josephem z dobrej nogi i sprowadził cel do pojedynczych liczb.

Jednak Shamar Joseph będzie miał ostatnie słowo, wyrywając pień Hazlewooda kolejną szybką dostawą, aby przypieczętować słynne zwycięstwo Indii Zachodnich wśród hałaśliwych uroczystości organizowanych przez turystów.