Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak była gwiazda Wellington Phoenix zdobyła tysięczną koszulkę Lionela Messiego w meczu

Wyprzedził swoich kolegów z drużyny Kupując koszulkę Lionela MessiegoTeraz Cam Devlin chce wygrać bitwy terenowe z niektórymi kolegami z drużyny Socceroo

Podczas gdy część reprezentacji Socceroos publikowała selfie z niezrównaną południowoamerykańską gwiazdą, po przegranej 2:1 w Pucharze Świata z Argentyną, Były gracz Wellington Phoenix, Devlinktóry nie rozegrał ani minuty turnieju, pojechał o jeden lepszy, zdobywając koszulkę gwiazdy.

kontynuowałem [to the pitch] „Najpierw pocieszał wszystkich chłopców, a potem uścisnął dłoń Messiemu” – powiedział Devlin na lotnisku w Sydney w poniedziałek wieczorem.

„Nikt nic nie powiedział, więc po prostu spróbowałem szczęścia i powiedziałem:„ Do zobaczenia w środku ”i tak się stało.

„(Chciałem) jeden z pozostałych chłopców jako pierwszy dostał szansę, ale nikt z niej nie skorzystał, więc pomyślałem, dlaczego nie?”

Zdobycie koszulki Messiego w tysięcznym meczu Argentyńczyka było czymś wyjątkowym, powiedział Devlin, ale nie miał złudzeń, że światowej sławy supergwiazda będzie traktował jego koszulkę z takim samym szacunkiem.

Lionel Messi i Cam Devlin wymieniają się koszulkami po meczu 1/8 finału Argentyny z Australią.

Mark Metcalfe – FIFA

Lionel Messi i Cam Devlin wymieniają się koszulkami po meczu 1/8 finału Argentyny z Australią.

„Nie wiem, czy to będzie na jego ścianie, czy może nadal wisi na podłodze w szatni, ale nie jestem zdenerwowany, tym bardziej, że to mam” – powiedział Devlin.

„Byłam tak zaskoczona, że ​​mi to zabrał.

„Z pewnością nie wiedziałby, kim jestem, ale jest wystarczająco miłym facetem i facetem na tyle skromnym, by okazać ten szacunek, a to oczywiście bardzo miłe, ale nie martwiłem się zbytnio tym, co robi moja koszulka w tym momencie”.

Devlin nie miał na sobie koszulki, kiedy przybył do Sydney w poniedziałek, mówiąc, że był ze swoim ojcem.

Lionel Messi tańczy walca przez australijską obronę.

Michaela Steele’a / Getty Images

Lionel Messi tańczy walca przez australijską obronę.

Zapytany, czy może zagwarantować, że koszulka Messiego nigdy nie zostanie sprzedana, Devlin powiedział: „Koszulka będzie w moim domu, a mój tata ją dostanie.

– Nie sądzę, żeby pozwolił mi się już jej dotknąć!

Devlin jest jednym z siedmiu członków drużyny FIFA World Cup dołączonej do szkockich klubów.

„Myślę, że to najlepsza część, zmierzenie się z kolegami i kimś takim jak Keanu (Baccus) w nowym roku byłoby bardzo fajne” – powiedział Devlin, który gra w Hearts.

Pomocnik reprezentacji Australii Cam Devlin rozmawia z mediami po powrocie do Australii po mundialu.

Marka Evansa/Getty Images

Pomocnik reprezentacji Australii Cam Devlin rozmawia z mediami po powrocie do Australii po mundialu.

„Dorastaliśmy razem i graliśmy przeciwko sobie po drugiej stronie świata.

„Kopanie się nawzajem byłoby niezłą zabawą!”

Nieustępliwy pomocnik potwierdził, że przekomarzanie się na boisku płynęło swobodnie między graczami z Australii i Szkocji.

„Jeśli ktoś widział, jak gram, wie, że tak właśnie gram. Lubię grać z uśmiechem na twarzy i krótką pogawędką” — powiedział Devlin.

„Podejrzewam [St Johnstone’s] Ryan McGowan to duży facet, ja i on. Grał przeciwko nam w pomocy i graliśmy ze sobą przez cały mecz.

READ  Bunkier, Cowboys vs. Knights, Jason Taumalulu no Tree, Jeremiah Nanai, Lachlan Fitzgibbon, Graham Annesley, Panthers vs. Ailes, William Keko, Brian Toe, Dylan Brown